Відеоконференція Київ-Харків присвячена загальним зборам студентів 3 та 6 курсів дистанційної форми навчання

09:23, 09-10-2014

В Державному університеті телекомунікації відбулась відеоконференція, присвячена зборам студентів, що навчаються за заочною (дистанційною) формою.

Зі сторони м. Київа прийняли участь: проректор з науково-педагогічної роботи, доктор технічних наук, професор, Беркман Любов Наумівна; директор навчально-наукового інститут заочного та дистанційного навчання, кандидат технічних наук, доцент, Ільїн Олег Олександрович; завідувач кафедрою інфокомунікацій, доктор технічних наук, професор Жураківський Богдан Юрійович.

З м. Харькова участь приймали: директор Харьківського коледжу Державного університету телекомунікацій, кандидат економічних наук, Корсаков Дмитрій Олексійович; заступник директора з навчально-виховної роботи коледжу, Макашев Володимир Борисович; методист вищої категорії заочного та дистанційного навчання, Карпеко Надія Миколаївна та студенти груп ТСД-61х та ТСД-31х.

Ця подія є знаковою в історії Державного університету телекомунікацій. Притримуючись загальносвітових тенденцій впровадження дистанційних технологій у навчальний процес, у режимі відеоконференції відбулось посвячення у студенти більш ніж 30 студентів з Харкова. Вони будуть вчитись за заочною (дистанційною) формою, користуючись електронною платформою дистанцінйого навчання, розробленою в Державному університеті телекомунікацій. На цій платформі розміщена значна кількість електронних курсів з усіх дисциплін, що викладаються в університеті.

З привітальними словами виступила проректор з науково-педагогічної роботи, д.т.н. проф. Беркман Любов Наумівна. В своїй промові вона відмітила перспективність навчання за престижною спеціальністю «Телекомунікаційні системи та мережі» в Державному університеті телекомунікацій та актуальність розвитку такої форми навчання, як дистанційна форма.

Директор коледжу, Корсаков Дмитрій Олексійович, звертаючись до студентів, відзначив особливу увагу до розвитку дистанційній формі навчання, яку приділяє ректор Державного університету телекомунікацій проф. Толубко Володимир Борисович. Гнучкий графік навчання, гнучка система оплати роблять таку форму однією із перспективних. Дмитро Олексійович звернув увагу на формат проведення зборів – онлайн конференція, зазначивши що процес ратифікації Угоди про асоціацію відбувся також у режимі відеоконференції між Києвом і Страсбургом. Такий спосіб спілкування спрощує взаємодію між віддаленими підрозділами університету.

У своїй промові, завідувач кафедрою інфокомунікацій д.т.н., проф. Жураківський Богдан Юрійович відзначив високий рівень викладання дисциплін викладачами в Державному університеті телекомунікацій. Рівень знань та умінь, які студенти отримують під час навчання, дозволяють їм влаштовуватись на роботу до провідних операторів мобільного зв’язку, провайдерів, компаній-інтеграторів тощо.

Директор навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання, к.т.н., доц., Ільїн Олег Олександрович, у своєму виступі про особливості навчання за дистанційною формою зробив наголос на тому, що дистанційне навчання вимагає високої самоорганізації від студента. Рівень знань в першу чергу залежить від самого студента, від його бажання вчитись. Він звернув увагу на те, що для навчання за дистанційною формою не вимагає чогось особливого – тільки наявність комп’ютера, доступу до мережі Інтернет та гарнітури або веб-камери.

Заступник директора коледжу, Макашев Володимир Борисович, у своїй промові відзначив, що була проведена значна робота по відродженню традиції по продовженню навчання студентів Харківського коледжу у Державному університеті телекомунікацій, для здобуття дипломів «бакалавр», «спеціаліст» та «магістр». Він висловив сподівання, що в наступному році студентів, які виявлять бажання навчатись за дистанційною формою в Державному університеті телекомунікацій, буде більше.

Під час вручення персональних пакетів для авторизації в системі електронного та дистанційного навчання відбулось персонального знайомства із кожним студентом. Вручення проводила методист вищої категорії заочного та дистанційного навчання, Карпеко Надія Миколаївна безпосередньо у м. Харкові.

Інструктаж по використанню платформи електронного та дистанційного навчання провів адміністратор платформи, інженер Маковій Євген Андрійович. Він детально розповів, як користуватись платформою електронного та дистанційного навчання, звернув увагу на графік навчання, терміни вивчення дисциплін та особливості взаємодії із викладачами та службою технічної та методичної підтримки.

Завершуючи відеоконференцію, учасники обмінялися побажаннями і подякували один одному за ті зусилля, які були зроблені для розвитку дистанційної форми навчання.

Фото зроблені Довгань Ніною

Спеціалізація: Управління інформаційною безпекою

Фахівці з Управління інформаційною безпекою – це еліта інформаційної безпеки, менеджери безпеки інформації вищої ланки. Ці фахівці розуміються як з техничних питань захисту інформації, так й з питань організації роботи колективу, добре розуміють управлінські, законодавчі та економічні аспекти захисту інформації. До сфери специфічних знань та навичок спеціалізації відносяться: основні поняття кібернетичної безпеки, систем технічного захисту інформації, управління проектами, управління ризиками, нормативно-правова база діяльності, управління інцидентами, аудит інформаційної безпеки, інформаційне протиборство, менеджмент та психологія управління.

Спеціалізація: Управління інформаційною безпекою