Дистанційна освіта в ДУТ

09:28, 02-03-2016

Ти працюєш і хочеш вчиться, але немає часу?

Ти в декреті, і хочеш розвиватися?

У тебе обмежені можливості, і ти прагнеш до знань?

Тоді твій шлях до нас!

Державний університет телекомунікацій запрошує на дистанційну форму навчання людей з ненормованим і складним графіком роботи, розумних і амбітних людей з обмеженими можливостями, а також із задоволенням будемо навчати молодих мам і всіх бажаючих.

Ми пропонуємо: => https://dut.edu.ua/ua/pages/380

Головний плюс дистанційного навчання - свобода! Студент самостійно планує час на навчання, погодившись з діловими, сімейними та особистими обставинами. З'являється можливість освоювати предмети в зручному ритмі, що не підлаштовуючись під загальний рівень академічної групи. Більше часу можна приділяти вивченню важливих для професійної діяльності або просто цікавих дисциплін. Не потрібно витрачати час і гроші на регулярне відвідування навчального закладу.