Додатковий набір на заочне та дистанційне навчання на 2017-2018 навчальний рік

14:17, 31-08-2017

Приймальна комісія Державного університету телекомунікацій проводить додатковий набір на навчання в  Навчально-науковому інституті заочного та дистанційного навчання для отримання вищої освіти за контрактом за освітнім рівнем бакалавра -  з 1 по 15 вересня, за освітнім рівнем магістра – з 1 по 8 вересня 2017року.

Державний університет телекомунікацій – єдиний вищий навчальний заклад України, в якому практично реалізовано концептуально нову освітню модель, в якій враховані рекомендації роботодавців, побажання студентів, досягнення світового досвіду, що забезпечить нашим випускникам незаперечні конкурентні переваги на ринку праці та пріоритетність серед випускників інших навчальних закладів за спорідненими спеціальностями.

Випускники нашого Університету – фахівці в напрямках інформаційних технологій, телекомунікацій, захисту інформації,  менеджменту, маркетингу, біржової діяльності користуються надзвичайним попитом на ринку праці, отримують одну із найвищих заробітних плат!

У 2017 році здійснено набір студентів більший ніж у 2013, 2014, 2015 роках разом взятих.

Тільки на заочну форму навчання  вже прийнято біля 600 студентів.

Особлива увага в Університеті приділена значному посиленню практичної складової навчання.

З цією метою до викладання практичних дисциплін залучаються працівники провідних компаній–партнерів Університету, в межах кожної навчальної дисципліни відведено 50% часу на практичні заняття, професійне навчання проводиться в спеціалізованих класах та лабораторіях, оснащених новітнім сучасним обладнанням останнього покоління від провідних світових компаній IBM, Nokia, HP, D-Link, Huawei, ZTE, Ericsson, Watson Telecom.

В нашому Університеті відкрито єдиний в Україні сертифікаційний центр  всесвітньої мережі компанії Pearson VUE, де є можливість отримати міжнародний сертифікат, що надає право працювати у 175 країнах світу на обладнанні таких організацій, як Cisco, Juniper, Linux, Microsoft, Nokia, Oracle, Android, IBM, Symantec та інших.

Підтвердженням продуктивної, інноваційної діяльності Університету є нагороди на Міжнародній освітній виставці «Освіта і кар’єра» у 2017 році, а саме:

Університет удостоєний почесного звання «Лідер вищої освіти України», отримав Гран-прі у номінаціях:

• «Інформаційні ІТ-технології у вищому навчальному закладі»
  • «Досягнення у працевлаштуванні випускників вищого навчального закладу».

Освітня програма: Комп’ютерні науки

За освітньою програмою Комп’ютерні науки, спеціальність 122 Комп’ютерні науки (англ. Computer Science, CS) готуються фахівці, що здатні виконувати функції розробника-програміста, спеціаліста по мережах, адміністратора баз даних, системного адміністратора, DevOps Engineer, спеціаліста по тестуванню програм, IT-архітектора. Вони володіють навичками алгоритмічного мислення, уявлення інформації, програмування і проектування комп’ютерних систем. Основні розділи: алгоритми і структури даних, мови програмування, архітектура комп'ютерів, операційні системи і комп'ютерні мережі, розробка програмного забезпечення, сервери і бази даних, штучний інтелект та робототехніка, комп'ютерна графіка, взаємодія людини і комп'ютера та ін.

Освітня програма: Комп’ютерні науки