Державний Університет Телекомунікацій

Сучасні технології навчання в Державному Університеті телекомунікацій

В даний час в світі відбуваються серйозні зміни системи освіти. Одним з факторів, що обумовили процеси реорганізації вузівської моделі освіти, є інформатизація освітнього процесу, що пов'язана з інноваційними комп'ютерними технологіями.

З метою практичної  підготовки спеціалістів, які відповідають потребам сучасного ринку праці, в Університеті розроблена і успішно реалізується нова освітня модель,в якій враховані найбільш прогресивні концепції розвитку освіти,  передовий досвід  США,  Великобританії та інших  країн, що лідирують на ринку освітніх послуг, рекомендації потенційних роботодавців – партнерів Університету,  побажання студентів, а саме:  

  • вивчення професійно спрямованих дисциплін  починається з першого курсу;                                               
  • для вивчення професійних дисциплін відведено понад 50% годин всього навчального часу;
  • в межах кожної навчальної дисципліни відведено  50% часу на практичні заняття;
  • до викладання дисциплін практичної спрямованості залучаються фахівці провідних  компаній – партнерів  Університету;
  • професійне навчання проводиться у лабораторіях, оснащених обладнанням останнього покоління від компаній Huawei, Juniper Networks, Ericsson, Siemens, ZTE, Radwin, Hewlett-Packard, Cisco та інших;
  • створено єдиний в Україні  тестовий центр всесвітньої мережі Pearson VUE, де є можливість отримати сертифікати, що надають право працювати  у 175 країнах світу;
  • для поглибленого вивчення англійської мови заняття проводяться протягом усіх років навчання.

Під час навчання студенти  отримують не тільки сучасні знання, а також практичні уміння і навички по роботі і обслуговуванню новітнього телекомунікаційного обладнання, що підтверджується  отриманням  відповідних міжнародних сертифікатів, які надають випускнику   Університету пріоритет при вступі на роботу та можливість отримання більш престижної та більш високооплачуваної роботи при працевлаштуванні, та можливість працевлаштування за кордоном.

Оцініть новину:
3

Читайте також

Швидкоплинні зміни у житті суспільства зумовлюють й зміни в управлінні країною. Нещодавні реформи, які розпочато у сфері державного управління, спонук..
Вакансія: Змінний інженер відділу моніторингу мережі з комутацією пакетівОсновні обов’язки:Моніторинг обладнання мережі передавання даних;Аналіз..
В рамках проведення акредитації магістерської програми за спеціальністю 054 «Соціологія» видатним ученим, професором-соціологом Черниш Нат..

Ключові слова

Абітурієнту

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи

За даною спеціальністю здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій супутникового зв’язку, глобальних навігаційних систем, дистанційного зондування Землі а також забезпечення швидкого доступу до мережі Інтернет, на базі технології MPLS.

Ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ під час вступної кампанії.
Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи

За даною спеціальністю здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій супутникового зв’язку, глобальних навігаційних систем, дистанційного зондування Землі а також забезпечення швидкого доступу до мережі Інтернет, на базі технології MPLS.

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 371
^