Підвищується попит на заочну освіту

08:56, 14-12-2017

Заочна вища освіта - унікальна можливість для людей різних вікових груп і професій  реалізувати себе в різних, привабливих для них, сферах  діяльності.

Основними перевагами заочної форми навчання є відносна свобода і менше навантаження під час навчального періоду, що дозволяє поєднувати процес отримання освіти з роботою, науковою діяльністю або сімейним життям.

Витрачаючи мінімум часу і грошей студент Навчально – наукового  інституту заочного та дистанційного навчання Державного університету телекомунікацій отримує якісну освіту рівня бакалавра або магістра, при бажанні може продовжити навчання в аспірантурі.

Сьогодні в інституті навчається близько 2 тис. студентів, у т.ч. з 26 країн світу.

Підвищений попит на навчання в нашому Інституті пояснюється ще й тим, що в цьому навчальному  році  успішно реалізується нова освітня модель, в якій враховані досягнення світового досвіду, рекомендації потенційних роботодавців - партнерів Університету, побажання студентів.

Велике  значення для абітурієнтів має те, що Державний університет телекомунікацій є єдиним профільним вузом України з підготовки висококваліфікованих фахівців у сфері телекомунікацій та інформаційних технологій та членом ITU - Міжнародного союзу електрозв'язку.

Щодня на сайті Університету - dut.edu.ua - реєструються близько 3 тисяч відвідувачів.

Навчально-виховний процес забезпечують 225 науково-педагогічних працівників, з них 28 докторів наук і 124 кандидатів наук.

Практичні заняття проводяться в лабораторіях і спеціалізованих класах, оснащених найсучаснішим обладнанням, наданим партнерами Університету - провідними фірмами в сфері виробництва телекомунікаційного устаткування і розробки інформаційних технологій - IBM, HP, D-Link, Huawei, ZTE, Ericsson, Watson Telecom; Cisco, Juniper, Linux, Microsoft, Oracle, Android.

Випускники Державного університету телекомунікацій мають незаперечні переваги на ринку праці та практичні можливості для подальшого кар'єрного зростання.

Спеціалізація: Програмна інженерія

Програмна інженерія пов'язана з усіма аспектами виробництва програмного забезпечення: від початкових стадій створення до підтримки системи після передачі замовнику.

Якщо Вам подобається захоплюючий процес розробки веб-сайтів, комп'ютерних ігор, створення та обробки баз даних, та багато іншого, то Вам слід обрати спеціалізацію «Програмна інженерія».

Спеціалізація: Програмна інженерія