Державний Університет Телекомунікацій

Вступ 2018: Чому навчання в навчально-науковому інституті заочного та дистанційного навчання приваблює абітурієнтів?

Заочна вища освіта – унікальна можливість для громадян різних вікових груп та професій реалізувати себе в самих сучасних сферах діяльності. Основними перевагами заочної форми навчання є відносна свобода і менше навантаження під час учбового періоду, що дозволяє суміщати процес отримання освіти з роботою, науковою діяльністю або сімейним життям.

Більшість абітурієнтів обирає наш інститут для отримання другої вищої освіти тому, що фахівці напрямку інформаційних технологій, телекомунікацій, захисту інформації та менеджменту користуються надзвичайним попитом на ринку праці і, при цьому, отримують одну із найвищих заробітних плат!

На сьогоднішній день всі роботодавці вимагають від претендентів на роботу не тільки теоретичні знання, а й практичний досвід роботи, тобто, практичні навики!

І, саме, у Державному університеті телекомунікацій – єдиному профільному вищому учбовому закладі України, готують таких фахівців.

Для цього в Університеті реалізовано концептуально нову освітню модель, яка забезпечує нашим випускникам незаперечні конкурентні переваги на ринку праці, привабливість їх для компаній та пріоритетність серед випускників інших навчальних закладів за спорідненою спеціальністю.

Важливою складовою інноваційної освітньої моделі є поєднання заочної форми навчання з елементами дистанційного навчання на основі новітніх інформаційно-комунікаційних технологій.

Значна увага приділена посиленню практичної складової навчання.

Студенти навчаються в лабораторіях і спеціалізованих класах, оснащених сучасним новітнім обладнанням, наданим провідними компаніями у сфері виробництва телекомунікаційного обладнання і розроблення інформаційних технологій – Huawei, Juniper Networks, Ericsson, Siemens, ZTE, Radwin, Hewlett-Packard, Cisco, Microsoft та інших.
 

В Університеті створено єдиний в Україні тестовий центр всесвітньої мережі Pearson VUE, де є можливість отримати сертифікати, що надають право працювати у 175 країнах світу, відкрито академію Cisco, єдиний в Україні навчально-науковий центр технології Hewlett-Packard, функціонують навчально-наукові центри компаній Juniper, ZTE,Nokia, Epam, Eutel Sat.
 

Випускники нашого Університету отримують не тільки хороші практичні уміння та навики, але й міжнародні сертифікати, які підтверджують здобуті теоретичні знання, уміння і навики та відіграють надзвичайно важливу роль при працевлаштуванні не тільки в Україні, але й за кордоном.

Оцініть новину:
6

Читайте також

Заочна вища освіта – унікальна можливість для громадян різних вікових груп та професій реалізувати себе в самих сучасних сферах діяльності. Осно..
Проблема нестачі спеціалістів в галузі IT - одне з найактуальніших питань багатьох держав світу. Від кількості та якості спеціалістів залежить рівень ..
Протягом 2017 року кафедра Системного аналізу активно займалася підвищенням свого наукового потенціалу, про що свідчать помітні здобутки на цій ниві.Т..

Ключові слова

Абітурієнту

Спеціалізація: Маркетинг

Кафедра маркетингу Державного університету телекомунікацій готує сучасних фахівців, які володіють глибокими знаннями в сфері маркетингу, менеджменту та цифрових комунікацій. Наші студенти отримують глибокі знання, вміють системно, інноваційно та креативно мислити і приймати ефективні рішення.

Ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ під час вступної кампанії.
Спеціалізація: Маркетинг

Кафедра маркетингу Державного університету телекомунікацій готує сучасних фахівців, які володіють глибокими знаннями в сфері маркетингу, менеджменту та цифрових комунікацій. Наші студенти отримують глибокі знання, вміють системно, інноваційно та креативно мислити і приймати ефективні рішення.

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 425
^