У Державному університеті телекомунікацій випуск магістрів і спеціалістів

15:32, 26-01-2018

26 січня 2018 року великому  загону  студентів,  які  стали  магістрами  та  спеціалістами,  були  урочисто вручені дипломи про закінчення Державного  університету телекомунікацій.

Великим  надбанням  професорсько-викладацького-колективу Університету є той факт, що у 2017-2018 навчальному році студенти навчались вже  за принципово новою освітньою моделлю, в якій були враховані  досягнення світового досвіду, рекомендації потенційних роботодавців-партнерів Університету, побажання студентів, до викладання професійних дисциплін були залучені спеціалісти провідних компаній - лідерів на ринку телекомунікацій та інформаційних технологій - МТС, Київстар, Укртелеком, IBM, Hewlett Packard, Watson Telecom, Alcatel-Lucent, Huawei, Microsoft, NetComTechnology, D-Link, навчання проводилось в спеціалізованих класах та лабораторіях, оснащених  найсучаснішим новітнім обладнанням від провідних світових компаній HP, Alcatel-Lucent, D-Link, Huawei, ZTE, Ericsson, IBM, Watson Telecom  та  інших.

За відгуками випускників  велике значення у виборі вищого навчального закладу  мало те,  що Державний університет телекомунікацій є єдиним профільним вузом України з підготовки висококваліфікованих фахівців у сфері телекомунікацій та інформаційних технологій та членом ITU - Міжнародного союзу електрозв'язку.

Обираючи майбутню спеціальність вони орієнтувались, насамперед,  на її актуальність, дохід та подальший кар’єрний зріст.

За  велику  роботу  по  підготовці  висококваліфікованих фахівців у сфері телекомунікацій та інформаційних технологій  на міжнародній освітній виставці «Освіта і кар’єра» у 2017 році Державний університет телекомунікацій було удостоєно почесного звання «Лідер вищої освіти України». На цій виставці Університет також отримав Гран-прі у номінації  «Досягнення у працевлаштуванні випускників вищого навчального закладу» та інші.

Щодня сайт Університету (www.dut.edu.ua) відвідують біля 3 тис. користувачів.

У 2017 році здійснено набір студентів більший ніж у 2013, 2014, 2015 роках разом взятих.

Сьогодні,  на  ринку  праці,  випускники Державного університету телекомунікацій - фахівці напрямку інформаційних технологій, телекомунікацій, захисту інформації та менеджменту користуються надзвичайним  попитом  і, при цьому, отримують одну із найвищих заробітних плат!

Таким чином,  цьогорічний  випуск  магістрів  та   спеціалістів  – це ще одне яскраве підтвердження тези, що:

«Навчання в нашому Університеті – запорука успіху в житті!»