Державний Університет Телекомунікацій

Як змінилась система навчання у Державному університеті телекомунікацій

З метою підготовки висококваліфікованих спеціалістів, які повинні відповідати потребам сучасного ринку праці, з  2017 року студенти Університету навчаються за концептуально новою освітньою моделлю, в якій враховано передовий досвід країн, що лідирують на ринку освітніх послуг, рекомендації потенційних роботодавців - провідних компаній у сфері виробництва телекомунікаційного обладнання та розробки інформаційних технологій - партнерів нашого Університету, побажання студентів.

Особлива увага приділена посиленню практичної складової навчання, а саме: вивчення професійно спрямованих дисциплін починається з першого курсу, на їх вивчення виділено більше 50% годин всього навчального часу, в межах кожної навчальної дисципліни відведено не менш ніж 50% часу на практичні заняття.

Протягом всіх років навчання проводиться  поглиблене вивчення англійської мови: на 1-2 курсах – 6 годин, на 3-4-5 курсах – 4 години на тиждень та  20% професійних дисциплін викладаються англійською мовою. Це забезпечить вивчення технічної англійської мови на рівні вільного володіння та засвоєння її на рівні міжнародного стандарту В2.

З партнерами Університету укладені Договори про співпрацю, завдяки яким лабораторії та спеціалізовані класи  укомплектовані  новітнім обладнанням  останнього  покоління.

Фахівці  компаній  викладають  практичні дисципліни, залучають студентів до  участі в українських  і  міжнародних  конкурсах,  сприяють  працевлаштуванню  випускників.

В  Університеті створено єдиний в Києві авторизований тестовий центр Pearson VUE, сертифікати якого визнаються у 175 країнах світу.

За час навчання студенти мають змогу отримати міжнародні сертифікати найвідоміших у світі компаній - Hewlet-PackardOracle, CiscoІВМJuniper NetworksSchneider ElectricCyberBionicЕРАМ  та багатьох інших.

Для студентів всіх спеціальностей викладаються такі дисципліни, як «Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів»«Основи роботи з базами даних», «Ділові комунікації»«Групова динаміка і комунікації» та «Засади відкриття власного бізнесу».

Реалізація концептуально нової освітньої моделі забезпечує нашим випускникам незаперечні конкурентні переваги на ринку праці, привабливість їх для компаній та пріоритетність серед випускників інших навчальних закладів за спорідненими спеціальністями.

Оцініть новину:
9

Читайте також

Вчитися може бути не тільки цікаво, а й весело. На занятті з дисципліни «Соціологія масових комунікацій та медіапланування» студенти-соціо..
Багато країн світу дійшли висновку що настав час зменшити викиди від роботи двигунів внутрішнього згоряння – це більш дієвий шлях до чистого пов..
Ще є можливість потрапити на курси від світового лідера супутникових телекомунікацій компанії Eultelsat. 28 березня 2019 року о 15.15 (п'ята па..

Ключові слова

Абітурієнту

Спеціальність: Комп’ютерна інженерія

Кваліфікація – фахівець з інформаційних технологій.

Рівень освіти – вища освіта.

Термін навчання:

 • денна форма - 4 роки,
 • заочна – 5 років.

Первинні посади:

 • інженер із конфігурації комп’ютерних систем;
 • інженер інформаційно-обчислювального центру;
 • інженер із системного адміністрування;
 • інженер-програміст.
Ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ під час вступної кампанії.
Спеціальність: Комп’ютерна інженерія

Кваліфікація – фахівець з інформаційних технологій.

Рівень освіти – вища освіта.

Термін навчання:

 • денна форма - 4 роки,
 • заочна – 5 років.

Первинні посади:

 • інженер із конфігурації комп’ютерних систем;
 • інженер інформаційно-обчислювального центру;
 • інженер із системного адміністрування;
 • інженер-програміст.

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 1 225
^