Які переваги надає студенту отримання сертифікату?

08:41, 29-03-2018

Не секрет, що знання, які пропонує класична вища освіта, все менше відповідають реальним вимогам сучасного ринку праці у сфері виробництва телекомунікаційного обладнання  та розробки  інформаційних технологій.

Саме тому, в нашому Університеті велика увага приділяється практичній  підготовці студентів, розширенню  співпраці  з партнерами Університету – провідними компаніями світу, завдяки  яким лабораторії  та спеціалізовані класи  укомплектовані  новітнім обладнанням  останнього  покоління.

Фахівці  компаній  викладають  практичні  дисципліни, залучають студентів до  участі в українських  і  міжнародних конкурсах,  сприяють  працевлаштуванню  випускників.

Протягом всіх років навчання проводиться поглиблене вивчення англійської мови: на  1-2 курсах - 6 годин  на тиждень, на 3-5 курсах  -  4 години  та 20 % фахових дисциплін викладаються англійською  мовою.

Завдяки такій  підготовці  студенти мають  можливість отримати  у тестовому  центрі  всесвітньої мережі  Pearson VUE,  сертифікати  якого визнаються у 175 країнах світу, декілька міжнародних сертифікатів від таких відомих компаній, як Hewlet-Packard,  Oracle, Cisco,  ІВМ, Juniper Networks, Schneider Electric,  CyberBionic, ЕРАМ, ESET, D-LINK  та  інших.

Отже, отримання  міжнародних сертифікатів надає випускникам Державного університету телекомунікацій:

• значні переваги при працевлаштуванні;
  • можливість працевлаштування за кордоном;
  • сприяє кар’єрному росту;
  • можливість першочергового  підвищення заробітної плати;
  • свідчить, що теоретичні знання та практичні навички  фахівця відповідають вимогам сучасного ринку праці.

Освіта в нашому Університеті – запорука успішного життя!