Навчально-лабораторна база Державного університету телекомунікацій відповідає світовим стандартам

10:08, 11-04-2018

У Державному університеті телекомунікацій послідовно  реалізується концептуально нова освітня модель, яка  забезпечує нашим випускникам незаперечні конкурентні переваги на ринку праці, привабливість їх для компаній та пріоритетність серед випускників інших навчальних закладів за спорідненою спеціальністю.

Партнери Університету – провідні компанії світу у сфері виробництва телекомунікаційного обладнання  та розробки  інформаційних технологій, з якими укладені Договори про співпрацю, надають лабораторіям та спеціалізованим класам новітнє обладнання останнього покоління. Фахівці  компаній  викладають  практичні  дисципліни, залучають  студентів до  участі в українських і міжнародних конкурсах,  сприяють  працевлаштуванню  випускників.

В  Університеті  створено   авторизований тестовий центр Pearson VUE,   сертифікати  якого визнаються у 175 країнах світу.

За час навчання студенти мають змогу отримати міжнародні сертифікати найвідоміших у світі компаній - Hewlet-Packard,  Oracle, Cisco,  ІВМ,  Juniper Networks, Ericsson, Siemens, ZTE, Radwin  Schneider Electric,  CyberBionic,  ЕРАМ, LifecellSatTelecom, Eutelsat SADatagroupD-Link InternationalSearchInform, Schneider ElectricAsterisk та інших.

Наявність міжнародного сертифікату надає нашому випускнику значні переваги під час працевлаштування на роботу, отримання більш достойної та високооплачуваної посади, а також можливість працевлаштуватися за кордоном.

З метою отримання студентами практичних навиків у роботі на новітньому обладнанні, в Університеті планово і постійно ведеться робота з удосконалення навчально-лабораторної бази.

Так, на кафедрі телекомунікаційних систем та мереж створено єдину в Україні  Академію Juniper Networks, лабораторію на базі обладнання компанії Huawei,  Китай.

На кафедрі комп’ютерної інженерії функціонує Академія Cisco, на кафедрі мобільних та відеоінформаційних технологій - єдиний в Україні центр інфокомунікаційних технологій на базі обладнання компаній  Ericsson, Siemens, ZTE,  Radwin,  на кафедрі комп’ютерних наук -  єдиний в Україні навчально-науковий центр «Технології Hewlett-Packard».

На кафедрі телекомунікаційних технологій створена єдина у вищих навчальних закладах України лабораторія волоконно-оптичних систем зв’язку на базі обладнання фірми Fujikura 80s., Японія.

На кафедрі інформаційних систем та технологій в лабораторії систем широкосмугового доступу встановлено обладнання останнього покоління компанії Nokia, на кафедрі енергоефективних технологій лабораторія забезпечена найсучаснішими багатофункціональними комплексами електроживлення компанії Schneider Electric Company, Німеччина.

На кафедрі космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій створено єдиний в Україні навчальний центр французької компанії «Eutelsat-SA» та встановлено програмне забезпечення і супутникове обладнання останнього покоління європейської компанії Skylogic.

Практика роботи на сучасному обладнанні провідних компаній світу вже з першого курсу  дає можливість студенту здобувати необхідні знання, уміння та навики, які вимагають роботодавці.