Отримати сертифікат - отримати перевагу при працевлаштуванні!

11:51, 22-05-2018

Не секрет, що знання, які пропонує класична вища освіта, все менше відповідають реальним вимогам сучасного ринку праці у сфері виробництва телекомунікаційного обладнання  та розробки  інформаційних технологій.

Саме тому, в нашому Університеті велика увага приділяється практичній  підготовці студентів,   розширенню  співпраці  з партнерами Університетупровідними компаніями світу, завдяки  яким лабораторії  та спеціалізовані класи  укомплектовані  новітнім обладнанням  останнього  покоління.

Вивчення професійно спрямованих дисциплін  починається з першого курсу, для вивчення професійних дисциплін відведено понад 50% годин всього навчального часу; в межах кожної  навчальної  дисципліни відведено  50% часу на практичні заняття;

Протягом всіх років навчання проводиться поглиблене вивчення англійської мови: на  1-2 курсах  -  6 годин  на тиждень, на 3-5 курсах  -  4 години  та 20 % фахових дисциплін викладаються англійською  мовою.

Завдяки навчанню  за  концептуально новою  освітньою моделлю випускники  Державного  університету телекомунікацій  мають незаперечні конкурентні переваги на ринку  праці серед випускників інших навчальних закладів за спорідненими спеціальностями,  повністю  відповідають  вимогам потенційних роботодавців.

Визнання Державою високого рівня підготовки фахівців у сфері телекомунікацій та інформаційних технологій підтверджено  на міжнародній спеціалізованій  виставці «Освіта і кар’єра 2018», на якій   Державний університет телекомунікацій було удостоєно почесного звання «Лідер вищої освіти України» та вручено Гран-прі у номінаціях:

• «Досягнення у працевлаштуванні випускників вищого навчального закладу»;
  • «За ефективну співпрацю з профільними компаніями - роботодавцями».

Фахівці  компаній  викладають  практичні  дисципліни, залучають студентів до  участі в українських  і  міжнародних конкурсах,  сприяють  працевлаштуванню  випускників.

Завдяки такій  підготовці  студенти мають  можливість отримати  у тестовому  центрі  всесвітньої мережі  Pearson VUE,  сертифікати  якого визнаються у 175 країнах світу, декілька міжнародних сертифікатів від таких відомих компаній, як Hewlet-Packard,  Oracle, Cisco,  ІВМ, Juniper Networks,   Schneider Electric,  CyberBionic,  ЕРАМ,  ESET, D-LINK  та  інших.

Отже, отримання  міжнародних сертифікатів надає випускникам Державного університету телекомунікацій:

• значні переваги при працевлаштуванні;
  • можливість працевлаштування за кордоном;
  • сприяє кар’єрному росту;
  • можливість першочергового  підвищення заробітної плати;
  • свідчить, що теоретичні знання та практичні навички  фахівця відповідають вимогам сучасного ринку праці.

Освіта в нашому  Університеті – запорука успішного життя!