Як абітурієнту – 2018 обрати майбутню професію?

15:05, 04-07-2018

Телекомунікації,  інформаційні  технології, цифрові  медіа,  кібербезпека – це ті сфери,  які у всьому світі безперервно  та  стрімко  розвиваються.

Провідні  міжнародні  компанії  прогнозуючи  кар’єрні тенденції  на  2020 рік відзначають,  що найбільшим попитом  будуть  користуватись  фахівці, які пов’язані з інформаційними технологіями і володіють хоча б одною з мов програмування.

Україна займає 4 місце у світі  по  кількості підготовлених IT-спеціалістів.

Саме наш Університет готує фахівців за всім переліком спеціальностей у сфері телекомунікацій, інформаційних технологій, захисту інформації які займають перші позиції в топ-вакансіях на сайтах пошуку роботи і найбільше користуються попитом в наш час. Найвищі заробітні плати отримують працівники саме нашої сфери.

Підвищений інтерес абітурієнтів 2018 року до навчання у Державному університеті телекомунікацій пояснюється ще і тим, що завдяки навчанню студентів за концептуально новою освітньою моделлю наші випускники повністю відповідають вимогам потенційних роботодавців і мають незаперечні конкурентні переваги на ринку праці.

Вартість навчання за контрактом найбільш економічна серед інших вузів і становить 10 – 16 тис. грн в рік на стаціонарі, 7 – 10 тис. грн –на заочному відділенні, можлива помісячна оплата.

До викладання професійних дисциплін залучаються спеціалісти провідних компаній на ринку телекомунікацій та інформаційних технологій, навчання проводиться в спеціалізованих класах та лабораторіях, оснащених найсучаснішим новітнім обладнанням від компаній Huawei, Juniper Networks, Cisco, IBM, Ericsson, ZTE, Radwin, Hewlett-Packard, МТС, Київстар, Укртелеком та інших.

Студенти Університету проходять практику безпосередньо у компаніях майбутніх роботодавців - «Київстар», «Vodafone», «Лайфселл», «Інтертелеком», «Vega», «Уктрелеком», «Freenet», «Epam», «Кібербіонік», «Інфоплюс», у державних структурах – Міністерстві внутрішніх справ України, Службі безпеки України, Службі зовнішньої розвідки України, Державній прикордонній служби України, Українському державному центрі радіочастот, Державній службі спецзв’язку та захисту інформації та інших.

Найбільш підготовлені студенти мають можливість проходити стажування у провідних компаніях Європи, Китаю та Японії.

Студенти, які успішно засвоюють освітню програму та набувають необхідних компетенцій, вже під час навчання отримують від фірм та компаній, партнерів нашого Університету, запрошення проходити оплачуване стажування з подальшим працевлаштуванням

Під час навчання студенти мають змогу отримати у тестовому центрі мережі Pearson VUE, створеному у Державному університеті телекомунікацій, міжнародні сертифікати, які підтверджують отримання практичних умінь і навичок з роботи на новітньому телекомунікаційному обладнанні і його обслуговуванню, розробленні програмного забезпечення та надають право працювати у 175 країнах світу.

Крім того, для студентів всіх спеціальностей викладаються такі дисципліни, як «Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів», «Основи роботи з базами даних», «Ділові комунікації», «Групова динаміка і комунікації» та «Засади відкриття власного бізнесу».

Щоденно сайт Університету www.dut.edu.ua відвідують біля 3 тисяч користувачів.

Визнання Державою високого рівня підготовки фахівців у сфері телекомунікацій та інформаційних технологій підтверджено на міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта і кар’єра 2018», на якій Державний університет телекомунікацій було удостоєно почесного звання «Лідер вищої освіти України» та вручено Гран-прі у номінаціях:

• «Досягнення у працевлаштуванні випускників вищого навчального закладу»;
  • «За ефективну співпрацю з профільними компаніями - роботодавцями».

Навчання у Державному університеті телекомунікацій - запорука практичного успіху у житті!