Як абітурієнту – 2019 обрати професію?

11:11, 17-01-2019

Телекомунікації, інформаційні технології, цифрові медіа, кібербезпека – це ті сфери, які у всьому світі безперервно та стрімко розвиваються.

Провідні міжнародні компанії прогнозуючи кар’єрні тенденції на 2020 рік відзначають, що найбільшим попитом будуть користуватись фахівці, які пов’язані з інформаційними технологіями і володіють хоча б одною з мов програмування. Україна займає 4 місце у світі по кількості підготовлених IT-спеціалістів.

Саме наш Університет готує фахівців за всім переліком спеціальностей у сфері телекомунікацій, інформаційних технологій, захисту інформації які займають перші позиції в топ-вакансіях на сайтах пошуку роботи і найбільше користуються попитом в наш час. Найвищі заробітні плати отримують працівники саме нашої сфери.

Підвищений інтерес абітурієнтів 2019 року до навчання у Державному університеті телекомунікацій пояснюється ще і тим, що завдяки навчанню студентів за концептуально новою освітньою моделлю наші випускники повністю відповідають вимогам потенційних роботодавців і мають незаперечні конкурентні переваги на ринку праці.

Вартість навчання за контрактом найбільш економічна серед інших вузів і становить 10 – 16 тис. грн в рік на стаціонарі, 7 – 10 тис. грн –на заочному відділенні, можлива помісячна оплата.

Визнання Державою високого рівня підготовки фахівців у сфері телекомунікацій та інформаційних технологій підтверджено на міжнародних виставках: «Освіта і кар’єра» та «Освіта та кар’єра – День студента 2018», що були організовані та поведені у 2018 році за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.

Державний університет телекомунікацій був  двічі удостоєний почесного звання:

• «Лідер вищої освіти України 2018» та отримав нагороди у таких номінаціях:
  • «Досягнення у працевлаштуванні випускників вищого навчального закладу» та Гран-прі у номінаціях:
  • «Інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології»
  • «За ефективну співпрацю з профільними компаніями - роботодавцями».

Щоденно сайт Університету www.dut.edu.ua відвідують біля 2,5 тисяч користувачів.

Запрошуємо Вас на навчання до найперспективнішого Університету сьогодення!

В Університеті навчають за всіма найперспективнішими спеціальностями!

ЗА НАМИ МАЙБУТНЄ!