Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Додатковий набір 2019

Вступ 2019: Що треба знати абітурієнту - 2019?

Випускники  навчальних  закладів України саме зараз вирішують надскладне питання: як обрати спеціальність, що буде приносити хороший заробіток і має надійні перспективи для подальшого розвитку?

На сьгоднішній день на ринку праці користуються надзвичайним попитом фахівці напрямку інформаційних технологій, телекомунікацій, захисту інформації та менеджменту і, при цьому, отримують одну із найвищих заробітних плат!

Зауважимо, українська IT-індустрія має найвищі темпи зростання, налічує близько 150 тисяч спеціалістів, забезпечує до 4% ВВП країни. Аби втримати такі темпи росту, їй потрібно щорічно додавати близько 25-30 тисяч фахівців, тоді як українські вищі учбові заклади щороку випускають лише 12-16 тисяч студентів IT-спеціальностей.

Саме Державний університет телекомунікацій готує фахівців за всім переліком цих спеціальностей.

Завдяки навчанню студентів за концептуально новою освітньою моделлю наші випускники повністю відповідають вимогам потенційних роботодавців і мають незаперечні конкурентні переваги на ринку праці.

Вивчення професійно спрямованих дисциплін починається вже з першого курсу, а не з третього, як у більшості вищих учбових закладів, для вивчення професійних дисциплін відведено понад 50% годин всього навчального часу, в межах кожної навчальної дисципліни відведено 50% часу на практичні заняття.

Протягом всіх років навчання проводиться поглиблене вивчення англійської мови: на 1-2 курсах - 6 годин на тиждень, на 3-5 курсах - 4 години та 20 % фахових дисциплін викладаються англійською мовою.

Навчання проводиться в спеціалізованих класах та лабораторіях, оснащених найсучаснішим новітнім обладнанням від компаній Huawei, Juniper Networks, Cisco, IBM, Ericsson, ZTE, Radwin, Hewlett-Packard, МТС, Київстар, Укртелеком та інших.

До викладання професійних дисциплін залучаються спеціалісти провідних компаній на ринку телекомунікацій та інформаційних технологій.

Практику студенти Університету проходять безпосередньо у компаніях майбутніх роботодавців - «Київстар», «Vodafone», «Лайфселл», «Інтертелеком»,  «Уктрелеком», «Epam», «Кібербіонік», «Інфоплюс», у державних структурах – Міністерстві внутрішніх справ України,  Державній службі спецзв’язку та захисту інформації та багатьох інших.

В Університеті створено авторизований тестовий центр Pearson VUE, сертифікати якого визнаються у 175 країнах світу.

За час навчання студенти мають змогу отримати міжнародні сертифікати найвідоміших у світі компаній - Hewlet-Packard, Oracle, Cisco, ІВМ, Juniper Networks, Ericsson та інших.

Наявність міжнародного сертифікату надає нашому випускнику значні переваги під час працевлаштування на роботу та можливість працевлаштуватися за кордоном.

Вартість навчання за контрактом найбільш економічна серед інших вузів і становить 10 – 16 тис. грн в рік на стаціонарі, 7 – 10 тис. грн – на заочному відділенні, можлива помісячна оплата.

Крім того, для студентів всіх спеціальностей викладаються такі дисципліни: «Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів»,  «Групова  динаміка та комунікації», «Ділові комунікації»; «Засади відкриття власного бізнесу»,  «Хмарні технології», «Штучний  інтелект»,  що надає студентам уміння працювати  в команді і з командою, відкривати і вести власний  бізнес, знати перспективи розвитку інформаційних технологій та дозволяє йти в ногу з життям і повною мірою відповідати  запитам розвитку  суспільства.

Відзначаючи  високий  рівень підготовки фахівців у сфері телекомунікацій та інформаційних технологій  Міністерство освіти і науки України і Національна академія педагогічних наук України нагородили  наш Університет у 2019 році, крім інших нагород, почесним званням «Лідер ІТ-освіти України».

Освіта у нашому Університеті є запорукою гідного працевлаштування та кар’єрного успіху наших випускників!

ЗА  НАМИ  МАЙБУТНЄ!

Оцініть новину:
5

Читайте також

ДОДАТКОВИЙНАБІРНАНАВЧАННЯ –З2 ВЕРЕСНЯ 2019 р. УДержавномууніверситетітелекомунікацій оголошенододатковийнабірнанавчаннядля здобуття ступеняба..

Ключові слова

Абітурієнту

Спеціальність: Комп’ютерна інженерія

Кваліфікація – фахівець з інформаційних технологій.

Рівень освіти – вища освіта.

Термін навчання:

 • денна форма - 4 роки,
 • заочна – 5 років.

Первинні посади:

 • інженер із конфігурації комп’ютерних систем;
 • інженер інформаційно-обчислювального центру;
 • інженер із системного адміністрування;
 • інженер-програміст.
Ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ під час вступної кампанії.
Спеціальність: Комп’ютерна інженерія

Кваліфікація – фахівець з інформаційних технологій.

Рівень освіти – вища освіта.

Термін навчання:

 • денна форма - 4 роки,
 • заочна – 5 років.

Первинні посади:

 • інженер із конфігурації комп’ютерних систем;
 • інженер інформаційно-обчислювального центру;
 • інженер із системного адміністрування;
 • інженер-програміст.

Переглядів: 839
^