Які зміни зазнає система заочного навчання у 2018-2019 навчальному році?

17:59, 11-07-2018

У  2018-2019 навчальному році  у Державному університеті телекомунікацій  навчання студентів  буде  проводитись  за   концептуально новою  освітньою  моделлю, яка забезпечує нашим випускникам незаперечні конкурентні переваги на ринку праці і повністю відповідає  вимогам роботодавців.

Важливою складовою інноваційної освітньої моделі є поєднання заочної форми навчання з елементами дистанційного навчання на основі новітніх інформаційно-комунікаційних технологій.

Значна увага приділена посиленню практичної складової навчання, поглибленому вивченню англійської мови.

Студенти навчаються в лабораторіях і спеціалізованих класах, оснащених сучасним новітнім обладнанням, наданим провідними компаніями у сфері виробництва телекомунікаційного обладнання і розроблення інформаційних технологій – Huawei, Juniper Networks, Ericsson, Siemens, ZTE, Radwin, Hewlett-Packard, Cisco, Microsoft та інших.

В Університеті створено тестовий центр всесвітньої мережі Pearson VUE, де є можливість отримати сертифікати, що надають право працювати у 175 країнах світу, відкрито академію Cisco, єдиний в Україні навчально-науковий центр технології Hewlett-Packard, функціонують навчально-наукові центри компаній Juniper, ZTE,Nokia, Epam, Eutel Sat.

Навчально-науковий інститут заочного та дистанційного навчання проводить підготовку фахівців освітнього рівня – «Бакалавр» та «Магістр» за заочною формою навчання.

Терміни навчання:

• Бакалавр – 3 роки – для випускників коледжів та технікумів, 5 років – для випускників шкіл;
  • Магістр – 2 роки

Вартість навчання – 8-10 тис. грн. на рік, можлива помісячна оплата.

Витрачаючи мінімум часу і коштів, наші студенти отримують якісну освіту на рівні світових стандартів.

На сьогоднішній день роботодавці вимагають від претендентів на роботу не тільки теоретичні знання, а й практичний досвід роботи, тобто, практичні навики!

І, саме, у нашому  Університеті  готують таких фахівців.

Визнання Державою високого рівня підготовки фахівців у сфері телекомунікацій та інформаційних технологій підтверджено  на міжнародній спеціалізованій  виставці «Освіта і кар’єра 2018», на якій Державний університет телекомунікацій було удостоєно почесного звання «Лідер вищої освіти України» та вручено Гран-прі у номінаціях:

• «Досягнення у працевлаштуванні випускників вищого навчального закладу»;
  • «За ефективну співпрацю з профільними компаніями - роботодавцями».

БАЖАЄШ БУТИ УСПІШНИМ - ЗАВІТАЙ ДО НАС!