Чому випускник Державного університету телекомунікацій гарантовано отримує високооплачуване робоче місце?

10:39, 13-06-2019

Сьогодні кожен абітурієнт ретельно аналізує вимоги сучасного ринку праці для того, щоб обрати таку професію, яка б забезпечила йому достойний рівень життя та принесла не лише матеріальне, а й моральне задоволення.

Сучасні телекомунікації, інформаційні технології, захист інформації - це галузі, що розвиваються найбільш стрімко та динамічно, складають значний сегмент бізнесу, що обумовлює велику кількість потенційних роботодавців для випускників.

Зауважимо, що у 2018 році українська IT-індустрія зросла на 20% і зараз налічує близько 120 тисяч спеціалістів. Аби втримати такі темпи росту, цього року їй потрібно додати близько 25-30 тисяч фахівців, тоді як українські університети щороку випускають лише 12-16 тисяч студентів IT-спеціальностей.

І саме, наш Університет готує фахівців, які займають перші позиції в топ-вакансіях на сайтах пошуку роботи і найбільше користуються попитом в наш час.

Зі знаннями, отриманими у Державному університеті  телекомунікацій випускнику гарантовано робоче місце, а заробітна плата буде в рази вища, ніж середня зарплата в державі, тому що завдяки навчанню за концептуально новою освітньою моделлю він повністю відповідає вимогам потенційних роботодавців:

• ми вчимо тому, що реально потребують роботодавці України, країн ЄС та США;
  • професії вчимо вже з І курсу, а не з третього, як у інших університетах;
  • більше половини занять проводиться практично у спеціалізованих класах та лабораторіях, оснащених найсучаснішим новітнім обладнанням від компаній Huawei, Juniper Networks, Cisco, IBM, Ericsson, ZTE, Radwin, Hewlett-Packard, МТС, Київстар, Укртелеком та інших;
  • до викладання професійних дисциплін залучаються спеціалісти провідних компаній на ринку телекомунікацій та інформаційних технологій;
  • практика студентів проводиться в провідних ІТ-компаніях;
  • проводимо посилену підготовку з англійської мови, як основу професійного спілкування та набуття знань в ІТ-галузі;
  • під час навчання надаємо можливість  отримати сертифікати провідних ІТ-компаній світу (Huawei, Juniper Networks ІВМ, Hewlett Packard, Cisco, Oracle та інших), що значно розширює можливості для працевлаштування.

Вартість навчання за контрактом найбільш економічна серед інших вузів і становить 10 – 16 тис. грн в рік на стаціонарі, 7 – 10 тис. грн – на заочному відділенні.

Запорукою гідного працевлаштування та кар’єрного успіху є достойна освіта у нашому Університеті!