10 липня починається робота приймальної комісії. Що треба знати абітурієнту про Державний університет телекомунікацій?

11:04, 09-07-2019

Державний університет телекомунікацій - визнаний лідер ІТ-освіти України, багатопрофільний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, сертифікований за міжнародним стандартом ISO 9001:2009.

Університет здійснює підготовку фахівців за такими освітньо-кваліфікаційними рівнями: бакалавр, магістр, доктор філософії, доктор наук за  очною та заочною формами навчання.

Державний університет  телекомунікацій єдиний в Україні та один із 49 навчальних закладів світу, який є членом  Міжнародного союзу електрозв’язку – ITU, провідної міжнародної організації у галузі електрозв’язку та телекомунікацій.

В Університеті навчаються студенти з 25 країн світу.

В Університеті працюють 6 навчально-наукових інститутів, 25 кафедр, близько 30 підрозділів, серед яких – підготовче відділення, студентський центр, спортивні зали, центр культури і мистецтв та інші.

Понад 75% викладачів Університету  мають наукові ступені  та вчені звання.

Відкрито аспірантуру за 5 спеціальностями та докторантуру за 4 спеціальностями.

Під час навчання студенти мають можливість отримати на кафедрі військової підготовки звання офіцера запасу Збройних Сил України за спеціальностями: «Управління зв’язком» та «Захист інформації».

Вартість навчання за контрактом соціально адаптована  і становить 10 – 17 тис. грн. в рік на стаціонарі, 7 – 10 тис. грн – на заочному відділенні.

Прохідний бал для вступу починається зі 100 балів.

За результатами освітньої діяльності у 2017 – 2019 рр. Державний університет телекомунікацій отримав високі відзнаки:

• «Лідер вищої освіти в Україні»;
  • «Лідер ІТ-освіти в Україні»;

здобув гран-прі у номінаціях:

• «Досягнення у працевлаштуванні випускників вищого навчального закладу»
  • «Інноваційний розвиток навчально-лабораторної бази відповідно до вимог науково-технічного прогресу».
  • «За ефективне співробітництво з профільними компаніями - роботодавцями»

За оцінками Української спільноти ІТ-фахівців – DOU, наш Університет входить у ТОП-20 закладів вищої освіти України за якістю ІТ-освіти.

Сайт Університету  www.dut.edu.ua  щоденно відвідують приблизно біля 2 тис. користувачів.

День відкритих дверей проводиться кожної п’ятниці о 16.00 год.

Державний  університет  телекомунікацій - єдиний ВНЗ України, у якому студенти навчаються за новою іноваційною освітньою моделлю, яка повністю відповідає вимогам потенційних роботодавців і забезпечує нашим випускникам конкурентні переваги на ринку праці та  гарантоване робоче місце.

Освіта у нашому Університеті - запорука успіху в житті!

Запрошуємо на навчання!

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації