Набір до факультету військової підготовки. Що для цього потрібно!

08:29, 08-04-2015

Друзі!

Факультет військової підготовки проводить конкурсний відбір серед студентів 2-х, 3-х курсів навчання, які бажають проходити військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу.

1. Студентам до початку конкурсного відбору НЕОБХІДНО:

• подати до приймальної комісії (вул.Верхньоключова 4) заяву (заява у деканаті) про бажання проходити військову підготовку;
  • до заяви додати копію паспорта громадянина України (перша та друга сторінка), копію ідентифікаційного коду, копію приписного свідоцтва з відміткою про придатність до військової служби;
  • пройти військово-лікарську комісію за місцем перебування на військовому обліку.

Направлення для проходження військово-лікарської комісії видається на факультеті військової підготовки за адресою: вул. Верхньоключова, 4, кабінет 201, з 9:00 до 13:00 та з 14:00 до 17:00 щоденно, крім суботи та неділі.

2. Для участі у конкурсному відборі студентам необхідно:
  • в день проведення конкурсного відбору (буде доведено додатково) прибути о 14 год. 30 хв. За адресою м.Київ, вул. Верхньоключова, 4.
  • при собі мати паспорт, приписне свідоцтво або військовий квиток, довідку про висновок військово-лікарської комісії за місцем перебування на військовому обліку (ксерокопії не приймаються).
3. Відбіркова комісія розглядає:
  • Рівень успішності навчання за попередні семестри;
  • Професійно-психологічний стан кандидатів (тестування);
  • Рівень фізичної підготовленості студентів (підтягування, біг – 100 м, крос 100 м.);
  • Рівень засвоєння студентами програми допризовної підготовки.

Орієнтовна вартість навчання – 3500 грн. за семестр.

Довідка за телефонами: (044) 406-85-88, 406-84-74, 454-92-42

Документи подаються з 06 квітня до 21 квітня.

Джерело: Сайт студентскої ради