GrowthUP. Кібербезпека та SIEM. Як це було

08:12, 25-05-2015

Друзі!

14 травня  об  11:00 у рамках технологічного мосту між Україною і Німеччиною Державний університет телекомунікацій та акселератор GrowthUP організували зустріч з Майклом Гьодекером, СЕО і засновником компанії Auxilium Cyber Security, яка пройшла в конференц-залі Державного університету телекомунікацій.

Майкл прочитав студентам нашого університету лекцію про кібербезпеку іSIEM (прим. SIEM (Security information and event management) – об’єднання двох термінів, які позначають область застосування ПО: SIM – security event management – управління заходами безпеки). Він розповів про виникнення кібер-загроз, про еволюцію «від безпеки - до кібербезпеки». Також, навчив слухачів вибудовувати стратегію кібербезпеки, використовувати отриману інформацію.

Під час конференції лектор багато жартував, спілкувався зі студентами. Не дивлячись на те, що захід проходив англійською, мовного бар’єру присутні студенти не відчули, а навпаки прекрасно розуміли Майкла.

Наприкінці, він розповів про Акселератор GrowthUP – перший український бізнес-акселератор, сфокусований на роботі с технологічними стартапами, і зазначив, що буде радий бачити випускників нашого ВНЗ на стажуванні в цій організації.

Загалом, зустріч була цікавою. Студенти дізнались багато нової інформації та із нетерпінням чекають на семінари різних напрямків такого ж високого рівня!!!

Деталі: Сайт студентскої ради