Компанія Huawei запрошує на роботу!

10:36, 26-06-2015

дітиДрузі!

Компанія Huawei запрошує на роботу!

На даний момент в компанії Huawei відкриваються позиції інженера по декількох напрямках!

Основні напрямки :

• Wireless Engineer
  • Datacom Engineer
  • RNP/O Engineer

1.Нам потрібні резюме найстаранніших і найуспішніших студентів 5-6-тих курсів (а також, випускники!), які володіють глибокими теоретичними знаннями в галузі телекомунікацій (технології мобільного зв'язку GSM / UMTS, системи передачі інформації ( DWDM та IP -обладнання маршрутизатори, комутатори).

2.Повний робочий день.

3.Можливість відряджень (територія України).

4.Хороше знання англійської мови.

Прохання надсилати резюме англійською мовою на адресу i.pokhabova@lsd.kiev.ua із темою повідомлення: робота в Huawei.

ВИПРОБУЙ СВОЇ МОЖЛИВОСТІ!

P.S. Нагадуємо, що компанія Huawei - партнер Державного університету телекомунікацій, який не тільки пропонує працевлаштування для студентів ДУТ, але і допомагає формувати навчально-матеріальну базу Університету для того, щоб студенти здобували практичні навички та уміння відповідно до програми розвитку Державного університету телекомунікацій!!!

Джерело: Сайт студентскої ради