Відбулася вже друга лекція по книзі Шони Харіс на тему “Управління доступом”

11:37, 02-11-2015

Шановні студенти!

26 жовтня 2015 року в актовій залі Університету Наукове товариство Навчально-наукового інституту захисту інформації провело лекцію за другим доменом книги Шони Харіс на тему “Управління доступом”.

Доповідач Синишин Костянтин, студент групи БСД-32, розповів про основні принципи безпеки доступу до інформації. Не залишилася без уваги низка важливих заходів, що порушують питання несанкціонованого доступу до інформації. Було розглянуто основні причини цього явища, такі як помилки конфігурації, слабка захищеність засобів авторизації, помилки в програмному забезпеченні, прослуховування каналів зв’язку, використання клавіатурних шпигунів, вірусів, тощо.

А ми нагадуємо, що це тільки початок. Наступного разу Вас чекатиме ще більш захоплююча інформація! Приєднуйтеся до нас!

Джерело: Сайт студентскої ради