DUT Cinema

19:28, 19-12-2015

Почалися Новорічні свята та вже зовсім скоро стартує новий проект Студентської ради Державного університету телекомунікацій - "DUT Cinema".

Здогадались про що мова?:) Саме так, на базі нашого Університету всі ми дружньою студентською сім'єю щопонеділка зможемо насолодитись улюбленими кінострічками та мультфільмами на великому проекторному екрані!

Оскільки Новий рік вже от-от на підході, 21 грудня о 15:00 чекаємо на вас, щоб зануритись в казковий зимовий настрій разом з улюбленим фільмом дитинства "Один вдома".

На вас чекатимуть різноманітні смаколики, гарячі напої та ще багато сюрпризів!

Тож не зволікайте, кличте всіх-всіх своїх друзів на цей чудовий захід!

P.S.: Не забудьте отримати свій білетик в 310 кабінеті або звертайтесь до Голів Студентських рад факультетів/інститутів:

• Голова Студентської ради факультету Телекомунікацій - Бондаренко Євгеній (093-223-29-59)
  • Голова Студентської ради факультету Інформаційних технологій- Ворохоб Максим (093-035-29-35)
  • Голова Студентської ради факультету Навчально-наукового інституту захисту інформації - Приходько Владислав (093-292-83-63)
  • Голова Студентської ради факультету Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва - Кравченко Родіон (050-156-59-73)

Джерело: Сайт студентскої ради