МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ НАЙКРАЩІ СОЦІАЛЬНІ ПРОЕКТИ УКРАЇНИ - 2014

13:06, 27-10-2014

Шановні студенти!

Форум Найкращі соціальні проекти України 2014 змінює формат на виклик часу.
Форум – 2014 збирає найефективніші соціальні практики зі всього світу, щоб допомогти соціальним підприємцям України створювати більше якісних продуктів та послуг: для людей з обмеженою працездатністю, для матерів, що втратили годувальників, для людей похилого віку, для дітей сиріт, для корпоративного волонтерства.

Форум “Найкращі соціальні проекти 2014” :
- це глобальна платформа представників усіх секторів соціальної системи України для обміну досвідом, навчання та практичної розробки системи взаємодії;
- це платформа, що зібрала найефективніші світові соціальні практики для тиражування в Україні.

Організатори запросили поділитися досвідом світових експертів – успішних соціальних підприємців. Тож кожен учасник Форуму отримає ідеї, знання, механізми та контакти – все, що треба щоб започаткувати свій соціальний проект або найкращим чином втілити корпоративну політику, програму. Долучайтесь до кола професіоналів.

Джерело: Сайт студентського парламенту