ІТ-семінар від CyberBionic Systematics на тему «Вимоги до .NET розробника»

13:24, 24-04-2016

Шановні студенти!

26 квітня о 14:00 в Актовому залі за сприяння та організації Студентською радою Навчально-наукового інституту телекомунікацій та інформатизації операційний директор компанії CyberBionic Systematics та водночас старший викладач кафедри Прикладного програмування нашого Університету Олександр Марченко проведе вже другий практичний семінар на тему «Вимоги до .NET розробника».

Програма семінару:

• Якими якостями Ви маєте володіти - soft skills?
  • Які технології Ви маєте знати – hard skills?
  • Взаємозв’язок обов’язків і відповідальності.
  • Як досягти високої заробітної плати?
  • Поради з побудови кар’єри в ІТ.

Нагадаємо, що нещодавно Олександр Марченко вже проводив для наших студентів спеціалізований семінар «Вимоги до Front-end розробника».

Спеціальність «Front-end розробник» (веб-дизайнер) набуває все більшого попиту при розробці web-сайтів. Його головна мета - перенести макет, створений дизайнером, у вікно браузера. Реалізувати це потрібно так, щоб клієнтам було комфортно користуватися сайтом та частіше відвідувати його сторінки. Професійний Front-end Developer повинен постійно ставити себе на місце віддаленого користувача і створювати сторінки з інтуїтивно-зрозумілим інтерфейсом. Набір навичок, якими повинен володіти кожен, хто бажає стати Front-end розробником, не такий вже і великий. Спеціалісти даної області повинні досконало знати HTML, CSS, JavaScript, JQuery, розуміти термін "кросбраузерність", "юзабіліті" та завжди застосовувати їх на практиці.

Щоб освоїти всі ці знання зовсім не обов’язково мати суперможливості чи бути гуру в точних науках. Достатньо пройти навчання на курсах веб-програмування, і Ви побачите, що створювати сайти – це дуже захоплююче, прибутково і цікаво.

З  Lідери Sтудради DУТ