Шановні абітурієнти!

16:59, 21-07-2016

У Державному університеті телекомунікацій активно та якісно працює Приймальна комісія! Щодня Університет відвідують абітурієнти, які прагнуть здобувати вищу освіту у провідному вищому навчальному закладі України за найперспективнішими спеціальностями сьогодення: Телекомунікації та Радіотехніка, Комп’ютерні науки та інформаційні технології, Комп’ютерна інженерія, Інженерія програмного забезпечення, Системний аналіз,  Кібербезпека, Публічне управління та адміністрування, Соціологія, Менеджмент, Маркетинг, Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю, Документознавство та Інформаційна діяльність, Підприємництво та біржова діяльність та багатьма іншими.

При  подачі документів у жодного абітурієнта не виникло проблем або непорозумінь, оскільки у Приймальній комісії Державного університету телекомунікацій працюють високо підготовлені кадри, компетентні юристи та  комунікабельні студенти.

Абітурієнт Микола з міста Северодонецьк висловив свою думку: «Я дуже вражений тим, що в Університеті прийняли мої документи, заспокоїли та дали надію, я вже вирішив, що шансу немає, я був у трьох ВУЗах, але всі мені чомусь відмовляли, як тільки бачили довідку про мою пільгу. На щастя, в ДУТі працюють грамотні люди. Вони ознайомили мене із моїми правами, проконсультували та допомогли в оформленні документів, тож буду очікувати на результати».

Колектив Університету піклується про своїх абітурієнтів та студентів!

Тож чекаємо на Вас!