Співпраця з автошколою «EasyDrive». Флаєри зі знижками

09:41, 13-10-2016

Студентська рада ДУТ співпрацює з автошколою «EasyDrive» ще з весни цього року, завдяки чому близько 17 студентів вже навчаються в цій автошколі!

Одна з філій автошколи «EasyDrive» знаходиться дуже близько біля нашого Університету – вул. Максима Кривоноса, 27.

І ми хочемо порадувати вас, що саме зараз є можливість навчатися в автошколі зі спеціальною знижкою.

Флаєр зі знижкою можна БЕЗКОШТОВНО отримати в деканатах, в кафетерії та буфеті, на вахті Університету та гуртожитку.

Всі акції та знижки ви можете переглянути на сайті easydrive.com.ua та в групі ВК - https://vk.com/easy_drive. ЗНИЖКИ СУМУЮТЬСЯ!

Якщо вас цікавлять деталі, звертайтеся до Голови Студентської ради Університету – Гладкої Олени (тел. 0635885190).

З Lідери Sтудради DУТ