Зустріч представників компанії «ВОЛЯ» зі студентами Університету

15:25, 24-11-2016

Шановні студенти!

25 листопада о 11:20 у конференц-залі Університету відбудеться зустріч  представників компанії «ВОЛЯ» зі студентами Державного університету телекомунікацій.

«ВОЛЯ» є провідним загальнонаціональним українським телекомунікаційним провайдером, який надає сучасні телекомунікаційні послуги: аналогове, цифрове, HD- й інтерактивне телебачення «ВОЛЯ Smart HD», високошвидкісний доступ до Інтернету й послуги одного з найбільших в Україні дата-центрів.

Представники презентують свою програму стажування з подальшим працевлаштуванням.

Компанія «ВОЛЯ», ставить перед собою місію: «Ми відкриваємо світ для наших клієнтів, надаючи доступ до найкращих джерел інформації, розваг та комунікацій.  Ми віримо, що запорука нашого успіху полягає в нашій здатності приносити постійну користь нашим клієнтам, співробітникам, інвесторам й Україні в цілому. Тому ми створюємо все більш високі стандарти якості, надаючи високопрофесійні, інноваційні і надійні послуги».

Тож запрошуємо на зустріч і можливо саме Ви, станете членом команди визнаних фахівців у своїй галузі, які володіють величезним досвідом й унікальними знаннями та вміннями, що дозволяє компанії постійно впроваджувати інноваційні технічні рішення.

З організаційних питань звертайтесь:
Завідувач кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій
доктор технічних наук, професор

Сайко Володимир Григорович