Державний Університет Телекомунікацій

OWASP Kyiv Meet up Fall 2017

9 вересня 2017 року у приміщенні Студентського центру Державного університету телекомунікацій пройшов дуже цікавий семінар від OWASP із продуктивними воркшопами. Професіонали в сфері інформаційної безпеки, серед яких є офіційні партнери нашого Університету, розкрили питання тестування веб-додатків під час їх розробки та перед запуском у продакшн. Аналізувалися популярні паролі Українських користувачів та необхідні методи для підвищення їх складності та ін.

За даними OWASP, на семінарі було більше 100 чол., які були не тільки із Києва, але із усієї України.

Нам приємно, що доповідач, який відкривав лекційну секцію -  наш випускник, фахівець із інформацийної безпеки Короленко Сергій.

Ну що ж, ось із такого крутого проекту розпочався вересень! Слідкуйте за новинами, Студентська рада приготувала для Вас багато цікавого!


Фотографії

Оцініть новину:
9
0

Читайте також

Шановні студенти, колеги та гості сайту з радістю повідомляємо Вам, що наш викладацький склад переїхав з 411-го кабінету до 328-го. У зв’язку з ..
Шановні студенти!08.09.2017об 11.20в конференц-залі Державного університету телекомунікацій відбудеться засідання Студентської ради Університету.На за..
1 вересня 2017 року відбулося урочисте вручення студентських квитків студентам першого (група САД-11) та другого (група САД-21) курсів, що вступили на..

Ключові слова

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 410
^