Державний Університет Телекомунікацій

DUT Mafia Club

Студентська рада продовжує відкривати цікаві та різноманітні проекти! Цієї п’ятниці о 14:00 в Студентському центрі ми проведемо першу "Мафію" в цьому навчальному році!

Клуб гравців збиратиметься щоп’ятниці.

Отож чекаємо на тебе та твоїх друзів, для того, щоб позмагатися в хитрості та красномовстві)

Лідер Клубу – Соснова Дана (096-023-11-39, 063-863-55-04)

А для тих хто не знаю, що це за гра, трохи відомостей:

Ма́фія — командна психологічна рольова гра з детективним сюжетом, яка моделює боротьбу інформованих один про одного членів організованої меншості проти неорганізованої більшості.

Зав'язка сюжету: мешканці міста, знесилені від розгулу мафії, приймають рішення посадити у в'язницю всіх мафіозі до одного. У відповідь мафія розпочинає війну до повного знищення всіх.

Унікальність. Гра базується, передусім, на спілкуванні, на обговореннях між учасниками. Тут постійно відбуваються і фактично узаконені обман, підступність, укладання і підле порушение договорів та альянсів. Обговорення ігрової ситуації проходить шляхом сутичок думок у безупинних суперечках, при цьому деякі гравці надають перевагу відмовчуватися, інші — навпаки, занадто активно та гучно приймають участь в обговоренні. Таким чином, гра опиняється нескінченно далеко від безсторонньо поєдинку інтелектів, що є характерним для деяких настільных ігор, і це наближає її до реального життя. Мета гри — вижити своєю командою.

Оцініть новину:
9
-2

Читайте також

30 серпня відбулись збори трудового колективу Державного університету телекомунікацій. На зборах обговорювались питання результатів роботи приймальної..
Шановні колеги, студенти та їх батьки, колектив кафедри МВТ щиро вітає Вас з початком нового навчального року. Викладацький склад бажає Вам успіхів у ..
1. Кафедра телекомунікаційних технологій у повному складі прийняла участь у загальних університетських навчально-методичних зборах, які проводив ректо..

Ключові слова

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 11 421
^