Державний Університет Телекомунікацій

DUT Mafia Club

Студентська рада запрошує Вас на захоплюючу гру "МАФІЯ". Цієї п’ятниці о 14:00 в Студентському центрі чекаємо на тебе!

Клуб гравців збирається щоп’ятниці.

Отож чекаємо на тебе та твоїх друзів, для того, щоб позмагатися в хитрості та красномовстві)

Лідер Клубу – Соснова Дана (096-023-11-39)

А для тих хто не знаю, що це за гра, трохи відомостей:

Ма́фія — командна психологічна рольова гра з детективним сюжетом, яка моделює боротьбу інформованих один про одного членів організованої меншості проти неорганізованої більшості.

Зав'язка сюжету: мешканці міста, знесилені від розгулу мафії, приймають рішення посадити у в'язницю всіх мафіозі до одного. У відповідь мафія розпочинає війну до повного знищення всіх.

Унікальність. Гра базується, передусім, на спілкуванні, на обговореннях між учасниками. Тут постійно відбуваються і фактично узаконені обман, підступність, укладання і підле порушение договорів та альянсів. Обговорення ігрової ситуації проходить шляхом сутичок думок у безупинних суперечках, при цьому деякі гравці надають перевагу відмовчуватися, інші — навпаки, занадто активно та гучно приймають участь в обговоренні. Таким чином, гра опиняється нескінченно далеко від безсторонньо поєдинку інтелектів, що є характерним для деяких настільных ігор, і це наближає її до реального життя. Мета гри — вижити своєю командою.

Оцініть новину:
10

Читайте також

Відбулося підсумкове засідання наукового гуртка кафедри управління інформаційною та кібернетичною безпекою (керівник доцент кафедри Мужанова Т.М.). На..
У завершення навчального процесу першого семестру на Підготовчому відділенні Державного університету телекомунікацій було проведено аналіз рівня навча..
На сьогоднішній день талановиті, відповідальні та здатні до виконання наукової роботи студенти мають змогу працювати в Університеті. Це є чудовим стар..

Ключові слова

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 12 049
^