Програма Huawei "Seeds for the future 2017"

14:51, 17-10-2017

Програма Huawei "Seeds for the future 2017" стартувала. Минулого року Україна вперше взяла в ній участь. Цьогоріч, кількість вищих навчальних закладів у відбірковому турі збільшилася до 38.

Представник Державного університету телекомунікацій – студент 5 курсу факультету телекомунікацій, Голова Студентської ради Університету, Бондаренко Євгеній.

До фінальної частини увійшли 10 університетів і одна академія. За результатами інтерв'ю із кандидатами за участю авторитетних фахівців “Хуавей Україна” обрано 10 студентів від 9 вишів із 7 міст:

• Nataliya Gvozdetska - Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute
  • Evgen Bondarenko - The State University of Telecommunications
  • Maxim Lebedinsky - Donetsk National Technical University
  • Maxim Bolotny - Zaporozhye National Technical University
  • Hanna Horbachova - Odessa national academy of telecommunications named after O.S.Popov
  • Nazar Lavryk - Lviv Polytechnic National University
  • Dmytro Nikolaychuk - Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute
  • Denis Rogovoy - Taras Shevchenko National University of Kyiv
  • Vladyslav Semenov - The Poltava National Technical Yuri Kondratyuk University
  • Anastasiia Koltsova - National Mining University

Переможці відвідають Китай (Пекін та Шеньчжень) з 21 жовтня по 4 листопада для ознайомлення із телекомунікаційними технологіями. Сподіваємося, що вони повернуться з новими враженнями та натхненням, щоб будувати цифрове майбутнє в Україні!

Що не менш приємно, “Хуавей Україна” відмітила активність колективу Державного університету телекомунікацій! Детальніше https://www.facebook.com/HuaweiKyiv/