«Візитка першокурсника ДУТ – 2017»

09:43, 02-11-2017

«Візитка першокурсника ДУТ – 2017» відкрила нові таланти!

Друзі!

25 жовтня 2017 року в актовій залі Державного університету телекомунікацій відбувся конкурс-огляд “Візитка першокурсника ДУТ - 2017” - найяскравіша подія цієї осені. Першокурсники майже два місяці невтомно готували виступи, щоб проявити себе, показати таланти та вперше виступити на сцені Університету.

Результом конкурсу-огляду “Візитка першокурсника ДУТ - 2017” було нагородження у таких номінаціях:

• Кращий музичний номер - Прус Кирило і Якубенко Сергій, студенти Навчально-наукового Інституту Захисту Інформації;
  • Кращий вокальний номер - Холявко Олександр, студент Факультету Телекомунікацій;
  • Кращий танцювальний  номер - Сорва Артур, студент Факультету Телекомунікацій;
  • За артистизм - Харакос Марія,  студентка Навчально-наукового Інституту Менеджменту та підприємництва.

Відкриттям конкурсу стала команда Навчально-наукового Інститут Захисту Інформації за відеоновини.

Вітаємо факультет Інформаційних Технологій з перемогою в конкурсі “Візитка першокурсника ДУТ - 2017”, а також дякуємо всім учасникам за їхні яскраві виступи та кураторам і студентським активістам, які доклали багато зусиль, щоб відкрити нові таланти та подарувати нам свято, а саме:

1. Сороченко Ігор Віктрович, РТДМ-51;

2. Сенчура Ярослав Валентинович, ТСД-31;

3. Коваленко Сергій Олегович, ТСД-43;

4. Соснова Дана Назарівна, ТСД-23;

5. Савіцький Вячеслав Андрійович, ПД-22;

6. Ковальчук Артем Романович, КІД-22;

7. Бобиленко Артем, КІД-22;

8. Руднев Станіслав Ігорович, К-21;

9. Щерба Даніїл Миколайович, КІД-22;

10. Назаренко Дарина Олександівна, БСДМ-52;

10. Сокол Антон Васильович, БСД-24;

11. Шумлянська Аліна Олександрівна, БСД-23;

12. Добреля Віталій Олексійович, БСД-24;

13. Протасенко Констянтин Констянтинович, УБДМ-51;

18. Мирошниченко Наталія Володимирівна, АЗД-21;

19. Лебедєва Ірина Сергіївна, МНД-21.

Бажаємо Всім першокурсникам успіхів в навчанні і здійснення всіх мрій та нових здобутків!!

Дякуємо глядачам за активну підтримку команд наших першокурсників!

Фото: https://dut.edu.ua/ua/galleries/1/category/1441/view/96