Державний Університет Телекомунікацій

11-класники вже обирають свою майбутню спеціальність

Минулого тижня наш Університет відвідали учні з класним керівником школи №166. Студентська рада Університету провела екскурсію для учнів школи. Усі абітурієнти зацікавились нашим Університетом та були враженні високим рівнем підготовки наших викладачів, які розповідали про навчальні лабораторії. Кожен учень ставив запитання, які цікавили його і отримали змістовну відповідь.

Окрему подяку хочемо висловити активному студенту 1-ого курсу факультету Телекомунікацій, Владу Мацкевичувипускнику школи №166,  який допоміг організувати відвідування абітурієнтами нашого Університету та провести Профорієнтаційну роботу.

Оцініть новину:
0

Читайте також

23 червня 2018 року у Державному університеті телекомунікацій відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістрів та бакалаврів випускникам кафед..
Шановний абітурієнте!У тебе зараз настав одночасно і важкий, і цікавий час. Час вибору... А точніше сказати, настав час вибору свого майбутнього. Вибі..
З 5 березня по 27 квітня 2018 року тривав курс з вищої математики. Мета курсу: поглиблене вивчення обчислювальної математики з використанням персональ..

Ключові слова

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 828
^