Державний Університет Телекомунікацій

11-класники вже обирають свою майбутню спеціальність

Минулого тижня наш Університет відвідали учні з класним керівником школи №166. Студентська рада Університету провела екскурсію для учнів школи. Усі абітурієнти зацікавились нашим Університетом та були враженні високим рівнем підготовки наших викладачів, які розповідали про навчальні лабораторії. Кожен учень ставив запитання, які цікавили його і отримали змістовну відповідь.

Окрему подяку хочемо висловити активному студенту 1-ого курсу факультету Телекомунікацій, Владу Мацкевичувипускнику школи №166,  який допоміг організувати відвідування абітурієнтами нашого Університету та провести Профорієнтаційну роботу.

Оцініть новину:
0

Читайте також

Чудова стаття Vilensky Yu., Yavorovsky A. “In alien labyrinths of civilization” розкриває проблеми екологічної патології та внесок в її ро..
Для всіх, хто вступав у виші у 2017 та 2018 роках з’явилась унікальна можливість переглянути перспективи свого майбутнього та зважено підійти до..
26 вересня 2018 відбулися навчально-методичні збори кафедри ІКБ, де викладачі кафедри представили дисципліни, які вони викладають. В своїх доповідях в..

Ключові слова

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 944
^