Державний Університет Телекомунікацій

11-класники вже обирають свою майбутню спеціальність

Минулого тижня наш Університет відвідали учні з класним керівником школи №166. Студентська рада Університету провела екскурсію для учнів школи. Усі абітурієнти зацікавились нашим Університетом та були враженні високим рівнем підготовки наших викладачів, які розповідали про навчальні лабораторії. Кожен учень ставив запитання, які цікавили його і отримали змістовну відповідь.

Окрему подяку хочемо висловити активному студенту 1-ого курсу факультету Телекомунікацій, Владу Мацкевичувипускнику школи №166,  який допоміг організувати відвідування абітурієнтами нашого Університету та провести Профорієнтаційну роботу.

Оцініть новину:
0

Читайте також

Тема Speaking club на 30.03.-Тechnology of futureНашSpeaking Club– це місце, де ти зможеш відмінно провести час в дружній компанії студентів і n..
Кафедра Інформаційних систем та технологій Державного університету телекомунікацій запрошує майбутніх випускників шкіл, коледжів та технікумів на навч..
Региональная конференция МСЭ для стран Европы и СНГ«Цифровое будущее на основе 4G/5G»Киев, Украина, 14-16 мая 2018Конференция будет провод..

Ключові слова

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 703
^