Державний Університет Телекомунікацій

11-класники вже обирають свою майбутню спеціальність

Минулого тижня наш Університет відвідали учні з класним керівником школи №166. Студентська рада Університету провела екскурсію для учнів школи. Усі абітурієнти зацікавились нашим Університетом та були враженні високим рівнем підготовки наших викладачів, які розповідали про навчальні лабораторії. Кожен учень ставив запитання, які цікавили його і отримали змістовну відповідь.

Окрему подяку хочемо висловити активному студенту 1-ого курсу факультету Телекомунікацій, Владу Мацкевичувипускнику школи №166,  який допоміг організувати відвідування абітурієнтами нашого Університету та провести Профорієнтаційну роботу.

Читайте також

У цьому році, на відміну від попереднього, Міністерство освіти і науки чітко вказало вишам, з яких предметів потрібно вимагати від абітурієнта сертифі..
Профорієнтаційна робота з молоддю в місті Бровари12.10.2017 року асистенткафедри Менеджменту Шмалій Людмила Володимирівна провела профорієнтаційну роб..
Міністерство освіти і науки забезпечило підключення понад 100 українських вишів та наукових установ МОН до міжнародних наукових баз даних за кошти дер..

Ключові слова

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 327
^