Державний Університет Телекомунікацій

Вітаємо новообраних Лідерів Студентських Рад факультетів та інститутів Державного університету телекомунікацій!

9 листопада у студентському центрі Університету пройшли вибори Голів Студентських рад факультету Телекомунікацій, Навчально-наукового інституту Захисту інформації, Навчально-наукового інституту Менеджменту та підприємництва.

За результатами підрахунку таємного голосування на посаду Голови Студентської ради факультету Телекомунікацій  призначено – Соснова Дана Назарівну.

За результатами підрахунку таємного голосування на посаду Голови Студентської ради Навчально-наукового інституту Захисту інформації призначено – Перепелиця Ліна  Сергіївна.

За результатами підрахунку таємного голосування на посаду Голови Студентської ради Навчально-наукового інституту Менеджменту та підприємництва призначено – Лазоренко Анастасія Вячеславівна.

Щиро вітаємо нових Лідерів Студентської ради та бажаємо їм наснаги, нових ідей та звершень!

Оцініть новину:
1

Читайте також

Міжнародний стандарт 5G, який кілька років розроблявся спільно найбільшими телекомунікаційними та IT-корпораціями світу, схвалений на пленарній сесії ..
23 червня 2018 року у Державному університеті телекомунікацій відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістрів та бакалаврів випускникам кафед..
У Державному університеті телекомунікацій відбулося вручення дипломів за ступенем вищої освіти «Бакалавр». Омріяні дипломи бакалавра одерж..

Ключові слова

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 966
^