Державний Університет Телекомунікацій

Вітаємо новообраних Лідерів Студентських Рад факультетів та інститутів Державного університету телекомунікацій!

9 листопада у студентському центрі Університету пройшли вибори Голів Студентських рад факультету Телекомунікацій, Навчально-наукового інституту Захисту інформації, Навчально-наукового інституту Менеджменту та підприємництва.

За результатами підрахунку таємного голосування на посаду Голови Студентської ради факультету Телекомунікацій  призначено – Соснова Дана Назарівну.

За результатами підрахунку таємного голосування на посаду Голови Студентської ради Навчально-наукового інституту Захисту інформації призначено – Перепелиця Ліна  Сергіївна.

За результатами підрахунку таємного голосування на посаду Голови Студентської ради Навчально-наукового інституту Менеджменту та підприємництва призначено – Лазоренко Анастасія Вячеславівна.

Щиро вітаємо нових Лідерів Студентської ради та бажаємо їм наснаги, нових ідей та звершень!

Оцініть новину:
1

Читайте також

Усім відомо, що на сьогоднішній день телекомунікації та зв'язок є однією з найбільш розвинутих і прибуткових галузей, тому на ринку праці завжди є..
Кафедра Інформаційної та кібернетичної безпеки надає самі перспективні та затребувані спеціальності Оголошено додатковий набір на навчання, що ..
За результатами спільної наукової роботи викладачами кафедри маркетингу д.е.н., проф. Виноградовою О.В., к.е.н., доц. Дарчук В.Г., к.е.н., доц. Дрокін..

Ключові слова

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 1 068
^