Державний Університет Телекомунікацій

Вітаємо новообраних Лідерів Студентських Рад факультетів та інститутів Державного університету телекомунікацій!

9 листопада у студентському центрі Університету пройшли вибори Голів Студентських рад факультету Телекомунікацій, Навчально-наукового інституту Захисту інформації, Навчально-наукового інституту Менеджменту та підприємництва.

За результатами підрахунку таємного голосування на посаду Голови Студентської ради факультету Телекомунікацій  призначено – Соснова Дана Назарівну.

За результатами підрахунку таємного голосування на посаду Голови Студентської ради Навчально-наукового інституту Захисту інформації призначено – Перепелиця Ліна  Сергіївна.

За результатами підрахунку таємного голосування на посаду Голови Студентської ради Навчально-наукового інституту Менеджменту та підприємництва призначено – Лазоренко Анастасія Вячеславівна.

Щиро вітаємо нових Лідерів Студентської ради та бажаємо їм наснаги, нових ідей та звершень!

Читайте також

На минулому тижні відбулось засідання студентського наукового гуртка «Екологічні аспекти в професійній діяльності». Члени гуртка заслухали..
На кафедрі Інформаційних систем та технологій відбувся захист дисертаційної роботи Довженка Тимура Павловича на здобуття наукового ступеню кандидата т..
Державний університет телекомунікацій – лідер освіти не лише в галузі зв´язку, у вузі систематично впроваджуються останні науково-освітні ..

Ключові слова

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 387
^