Державний Університет Телекомунікацій

Вітаємо новообраних Лідерів Студентських Рад факультетів та інститутів Державного університету телекомунікацій!

9 листопада у студентському центрі Університету пройшли вибори Голів Студентських рад факультету Телекомунікацій, Навчально-наукового інституту Захисту інформації, Навчально-наукового інституту Менеджменту та підприємництва.

За результатами підрахунку таємного голосування на посаду Голови Студентської ради факультету Телекомунікацій  призначено – Соснова Дана Назарівну.

За результатами підрахунку таємного голосування на посаду Голови Студентської ради Навчально-наукового інституту Захисту інформації призначено – Перепелиця Ліна  Сергіївна.

За результатами підрахунку таємного голосування на посаду Голови Студентської ради Навчально-наукового інституту Менеджменту та підприємництва призначено – Лазоренко Анастасія Вячеславівна.

Щиро вітаємо нових Лідерів Студентської ради та бажаємо їм наснаги, нових ідей та звершень!

Оцініть новину:
1

Читайте також

На кафедрі Комп'ютерної інженерії Державного університету телекомунікацій вже п'ять років відкрито Академію Cisco.Інструктори Академії Cisco Д..
На кафедрі фізики було проведено науково-методичний семінар з теми «Топологічний лазер».Доповідач – старший викладач кафедри Морозов..
Кафедра економіки підприємств і соціальних технологій запрошує випускників 11 класів на навчання за спеціальністю 054 «Економіка».Фундамен..

Ключові слова

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 832
^