Благодійний збір іграшок та подарунків для дітей!

10:01, 12-12-2017

Шановні студенти!

Для кожного з нас вже настала справжня зима, для когось достатньо побачити пухкий сніг, комусь рахунок за опалення, а для когось, зима – це період, насичений святковим настроєм та подарунками!

19 грудня в Україні традиційно святкують День Святого Миколая. За традицією, цієї ночі діти отримують подарунки під подушками. Тому вони вірять у диво та чекають на нього.

Активісти Студентської ради Державного університету телекомунікацій започаткували традиційний соціальний проект з нагоди цього свята і готуються знову до його проведення.

Ми плануємо 18 грудня привітати дітей вихованців школи-інтернату №17 для дітей з порушеннями розумового розвитку.

Долучившись підтримкою Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації ми працюємо над збором канцтоварів (фарби, пензлі, олівці), іграшок, речей, солодощів та різноманітних подарунків для того, щоб привітати дітей з цим святом!

Шановні друзі, якщо ви підтримуєте нашу ініціативу та бажаєте зробити свій внесок в створенні свята для тих дітей, хто справді цього потребує – звертайся в 311 каб. в Університеті, відділ з питань соціальних та навчальних проблем студентів.

Доброта - це те, що може почути глухий і побачити сліпий.
(Марк Твен)