WorkShop по використанню платформи Cisco Netacad.com для навчальних процесів

21:47, 26-03-2018

Шановні студенти !

В  рамках проекту  студентської  ради  #ITDUTSCHOOL  ми запрошуємо усіх бажаючих на  WorkShop по використанню платформи Cisco Netacad.com для навчальних процесів, який відбудеться 27.03 о 13:30 у Студентському центрі.

В ході вокршопа ми:

Розберемося в питаннях сертифікації, проблемах доступу до порталу, розповсюджених помилках при самонавчанні.
Розглянемо курси та напрямки навчання.
Спільно пройдемо реєстрацію та перші кроки для отримання сертифікатів
Самостійно встановимо супровідне програмне забезпечення та спробуємо створити та налаштувати мережу.

Тому обов’язково маєш взяти із собою ноутбук, щоб мати змогу у реальному часі разом зі спікером почати працювати з платформою та супровідним програмним забезпеченням!

Спікери - Лосєв Микола Олександрович та Лосєв Євгеній Олександрович

Лосєв Микола - 3 роки стаж роботи в ІТ, співпраця з Cisco в програмах працевлаштування в тому числі і за кордон

Лосєв Євгеній - 7 років роботи в ІТ, очолення та реалізація мережевих проектів Станції Екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва, інженер компанії-партнера Cisco NG-serv

Для участі у воркшопі обов’язкова реєстрація: https://goo.gl/forms/Tw2jTUH9bKT4HNYS2