Відбувся воркшоп "Reverse engineering або як гадати по байтам. Як створити власну антивірусну лабораторію для аналізу вірусів"

10:43, 30-03-2018

22 березня в Державному університеті телекомунікацій за організацією студентської ради відбувся воркошоп з кібербезпеки. Лекцію тривалістю 1,5 години провели одні з кращих інженерів: Sergey Kharyuk (ximerus) та Yehor Papyshev (zverenkov).

В ході вокршопа були підняті наступні питання:

1. "Reverse engineering або як гадати по байтам", а саме: вступ в реверс-інжиніринг, як виглядає робота по аналізу додатків на рівні машинного коду; про необхідні знання та звідки їх отримати; основні напрямки розвитку та працевлаштування реверс-інженера.
  2. Як створити власну антивірусну лабораторію для аналізу вірусів”, а саме: розглянули мехінізми роботи сучасних антивірусних продуктів та найпопулярніші методи їх обходу сучасними вірусами; отримали інструкцію про розгортанню своєї власної лабораторії по аналізу вірусів; розібрали результат роботи он-лайн аналізатора зловмисних програм.

Саме такі воркшопи дають стимул розвиватися та створюють надійне підґрунтя для майбутнього.

Ще раз дякуємо за такий крутий воркшоп. Студентська рада буде організовувати і надалі такі проекти  із залученням професіоналів-практиків наших галузей.

Фото тут.

В разі, якщо ви не були присутні на воркшопі, то у вас є можливість ознайомитися із презентаціями доповідачів: