ДУТ на шляху до перемоги!

12:12, 29-03-2019

25 березня в пабі «Шульц» відбувся медіа-батл «Big Brain», в якому 18 команд з нашого університету змагалися із представниками НУХТу в знанні рекламних слоганів, мемів, блогерів та медіа-світу загалом. Команди зіграли 6 основних раундів та 1 проміжний, за результатами яких було оголошено по 3 команди-переможці з обох вузів. Тріумфаторами з боку Державного університету телекомунікацій в цей вечір стали такі команди:

3 місце – «Шняга шняжная», капітан – Назаренко Нікіта (КІД-12)

2 місце – «Биполярные медведи», капітан – Ясманович Дмитро (БСД-13)

1 місце та гран-прі – «Ержан», капітан – Іпатов Гліб (КІД-21)

Завдяки тому, що вони завжди в тренді і вміють працювати в команді, вони змогли гідно представити наш університет та вийти у фінал, який відбудеться 20 квітня.

В фінальному батлі зустрінуться кращі команди найпрестижніших вузів, які приймуть участь в боротьбі за призовий фонд в розмірі 100000 грн.

Фото тут

Бажаємо нашим командам успіхів у фіналі та приємної гри!