Укр.   Рус.   Eng.

«Освіта і кар’єра – 2019»

12-13 квітня в Українському Домі відбулася ХХХІІІ Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта і кар’єра». На ній були презентовані вітчизняні та закордонні навчальні заклади, програми обміну студентами, сучасні інноваційні технології у галузі освіти та ще багато цікавого.

За традицією, майбутні абітурієнти мали неабиякий інтерес до сфери ІТ, тому багато з них спілкувалися з нашими студентами на предмет цікавості та складності навчального процесу, а також перспектив майбутнього працевлаштування.

Державний університет телекомунікацій був гідно представлений на цьому заході, отримавши 4 нагороди, зокрема як «Лідер вищої освіти в Україні» та «Лідер ІТ-освіти в Україні». Також ДУТ здобув гран-прі у номінаціях «Досягнення у працевлаштуванні випускників вищого навчального закладу» та «Інноваційний розвиток навчально-лабораторної бази відповідно до вимог науково-технічного прогресу». Це підтверджує високий статус нашого університету та показує, що ми йдемо правильним шляхом.

Висловлюємо подяку всім активістам, які приєдналися до нашої роботи та прийняли участь у виставці, а саме:

  1. Лаптінов Ярослав Борисович, ТСД-12;
  2. Юрчук Евеліна Дмитрівна, ТСД-12;
  3. Вікарчук Андрій Іванович, КІД-12;
  4. Гоголь Богдан Вікторович, БСД-11;
  5. Матвієнко Максим Сергійович, ЕКД-11;
  6. Іпатов Гліб Геннадійович, КІД-21;
  7. Стеблянко Ілля Сергійович, ТСД-12;
  8. Лазоренко Анастасія Вячеславівна, АЗД-31.

Фото з виставки можна знайти тут.

Оцініть новину:
11

Читайте також

Вибір майбутньої професії - один з найважливіших кроків у житті людини. Розглянемо навчання в університеті як матеріально-витратну інвестицію в се..
Вимоги до соціолога сьогоднішнього і завтрашнього дня постійно зростають. Разом з тим зростають можливості, престиж і незамінність соціолога на ринку ..
Дорогі випускники! Пролетіли роки і настав день, якого ви всі дуже чекали на першому курсі.Випускний - це сторінка життя-розмальовки, і ми дуже баж..

Ключові слова

Вступ 2019

Бажаєте навчатись у сучасному ВНЗ на обладнанні останнього покоління провідних компаній світу, поглиблено вивчати англійську мову впродовж навчання, отримати міжнародні сертифікати для успішного працевлаштування від всесвітньо відомих IT компаній світу?

Лише у нас Ви отримаєте престижну та якісну освіту, сучасні теоретичні знання та практичні уміння і навики за спеціальністю та гарантовано отримаєте перше високооплачуване робоче місце по закінченню навчання.

Ви можете вступити на 1 або 2 або 3 курс чи перевестись з іншого ВНЗ на 2 або на 3 курс до Державного університету телекомунікацій!

Деталі вступу 2019:


Переглядів: 535
^