«Міс Золота Корона Університету - 2019»

17:52, 20-05-2019

Шановні студенти!

21.05.2019 о 14:00 в актовій залі Державного університету телекомунікацій відбудеться

«Міс Золота Корона Університету – 2019»!

Протягом двох місяців дівчата готувались до цієї події, відточуючи ті якості, які будуть оцінюватися членами журі.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати цей феєричний захід і підтримати наших конкурсанток! На вас чекають 8 яскравих представниць прекрасної статі, які своїми виступами точно не залишать вас байдужими.

Також ви можете обрати свою фаворитку у номінації «Міс Інтернет симпатій», проголосувавши за конкурсантку, що сподобалась, на нашому каналі в Телеграмі ДУТ News: https://t.me/dutnews/483

Якщо ви дочитали до кінця, то знайте – в Державному університеті телекомунікацій найкращі дівчата! І для того, щоб переконатись в цьому, вам достатньо прийти 21 травня о 14:00 до актової зали і побачити все на власні очі.