БЕЗКОШТОВНІ ЗАПРОШЕННЯ НА ГРУ ІЗ "ГАЛИЧИНОЮ"!

15:35, 10-02-2015

Шановні студенти!

Після приголомшливої гри із "Чераськими мавпами" із рахунком 83:75 на користь БК Київ!!! наш партнер Баскетбольний клуб Київ вже виходить на поле із суперником БК «Політехніка-Галичина».

Усі вболівальники можуть роздрукувати безкоштовні квитки на матч чемпіонату Суперліги БК «Київ» - БК «Політехніка-Галичина», який відбудеться 14 лютого, та прийти на гру абсолютно безкоштовно! Початок поєдинку о 14:00.

Умови акції: отримати безкоштовні запрошення можуть всі бажаючі. Для цього Вам потрібно завантажити з нашого сайту вордівський документ, який знаходиться у новині про безкоштовні квитки: http://www.bckiev.com.ua/ua/news/club/53743/

Після того, як завантажите, роздрукуйте запрошення на будь-якому принтері та папері. Воно надасть Вам право зайняти вільне місце у «Палаці Спорту», окрім 5-10 ряду у 7-му (VIP-секторі), та 5-8 ряду у 2-му секторі.

Для людей, які захочуть сидіти на м’яких сидіннях VIP-сектору залишиться можливість купити квиток у касі. У продаж також надійде 5-8 ряд 2-го сектору. Всі інші місця вільні.

Підтримаймо разом нашу улюблену команду!!!

Джерело: Сайт студентскої ради