UKRAINIAN UNIVERSITY OPEN 2019 WINTER CUP

16:37, 18-11-2019

Метою проведення Всеукраїнських змагань серед студентів з кіберспорту є залучення здобувачів вищої освіти до спільної взаємодії та об’єднання у спортивному русі, впровадження інноваційних підходів до розвитку спорту в закладах вищої освіти й популяризації новітніх видів спортивних змагань.

Для реєстрації команд на онлайн етап турніру: Dota2CS:GO

Всю інформацію, стосовно проведення турніру учасники можуть отримати на сайтах: еsports.ua, studsport.com.ua та в соц. мережах FacebookInstagramTelegram