YEP! STARTER!

18:31, 11-02-2020

З метою підвищення інноваційної культури та розвитку академічного підприємництва в закладах вищої освіти запрошуємо студентів і молодих науковців, які працюють над реалізацією власних стартапів, до участі в програмі «ҮЕР!Starter». Проєкт проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства закордонних справ Естонії та Університету Тарту.

«ҮЕР!Starter» - програма з підприємництва, в якій за 3 місяці ментори з бізнесу допомагатимуть учасникам створити власний стартап. Учасники програми матимуть змогу:

• перевірити актуальність ідеї свого стартапу; - розробити бізнес-модель;
  • отримати корисні знання від представників «CISCO», «Deloitte», «Gravitec», «TechUkraine», експертів з Естонії та США.

Для участі необхідно до 21 лютого 2020 року заповнити анкету.

Формат програми - дводенні інтенсиви раз на 1-2 тижні у Києві та Харкові. Розклад інтенсивів та усі подробиці - на сайті.

Резиденти мережі академічних стартап-інкубаторів «ҮЕР» потрапляють в рейтинги стартапів, виграють міжнародні конкурси, отримують інвестиції та зростають в рейтингу Product Hunt. Більше про історії успіху - в ролику за посиланням.

Участь в програмі «ҮЕР!Starter» безкоштовна.