Одеса: під час пожежі у гуртожитку постраждали четверо студентів

16:27, 26-11-2015

За даними Державної служби України з надзвичайних ситуацій 10 листопада 2015 р. о 18:14 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в гуртожитку Одеського Коледжу Транспортних технологій по вул. Степова 2/3.

Вході проведення рятувальної операції рятувальники евакуювали з 3-го та 4-го поверхів 250 мешканців гуртожитку через аварійні виходи та за допомогою триколінної драбини.

Займання виникло у кімнаті на 2-му поверсі. Вогнеборці ліквідували загорання на площі 10 кв.м. На місці пожежі отримали отруєння продуктами горіння четверо студентів, які госпіталізовані бригадами швидкої допомоги до лікарні.

На гасіння пожежі були задіяні 3 одиниці пожежно-рятувальної техніки та 12 чоловік особового складу. Причина пожежі наразі встановлюється.

Звертаємо увагу всіх студентів ДУТ на необхідність дотримання
правил пожежної безпеки та норм протипожежного захисту
у побутових умовах.

Автор: сайт Державної служби України з надзвичайних ситуацій