Нові Правила пожежної безпеки для навчальних закладів України

09:42, 30-09-2016

Міністерство освіти і науки України затвердило своїм наказом № 974 від 15.08.2016 «Правила пожежної безпеки для навчальних закладів та установ системи освіти України»

Міністерство освіти і науки України затвердило своїм наказом № 974 від 15.08.2016 «Правила пожежної безпеки для навчальних закладів та установ системи освіти України».

Дія цього нормативного документу охоплює:

• навчальні заклади всіх типів і форм власності, що належать до сфери управління МОН (дошкільні, загальноосвітні, позашкільні, професійно-технічні, вищі, заклади післядипломної освіти);
  • установи системи освіти України, що належать до сфери управління МОН (бібліотеки, навчально-методичні центри, кабінети тощо).

У навчально-виробничих майстернях, центрах підготовки навчальних закладів України діють правила пожежної безпеки відповідної галузі (авіаційні, морські, гірничодобувні вищі та професійно-технічні заклади тощо).

Ці Правила встановлюють загальні вимоги з пожежної безпеки до будівель, споруд, прилеглих до них територій, приміщень, іншого нерухомого майна, обладнання, устаткування навчальних закладів та установ системи освіти незалежно від типів і форм власності, що належать до сфери управління МОН, і є обов’язковими для виконання вихованцями, учнями, студентами, курсантами, слухачами, стажистами, аспірантами, докторантами, керівниками, педагогічними, науковими, науково-педагогічними, технічними працівниками, спеціалістами і обслуговуючим персоналом.

Джерело: http://www.sop.com.ua/