Рівень травматизму у соціально-культурній сфері в Україні виріс

13:57, 10-11-2016

Загалом за 9 місяців 2016 року на українських підприємствах відбулося 3168 інцидентів, у тому числі 298 з летальним наслідком.

Найбільша кількість інцидентів сталася у соціально-культурній сфері та торгівлі (СКС) (733 випадки) та у вугільній галузі (635 випадків). Обидві галузі збільшили рівень загального травматизму майже на 17 та 10 відсотків відповідно, але неприємною є тенденція до переміщення СКС з третього на перше місце статистичного звіту у порівнянні з минулим роком.

Також вражають показники галузі «Житлокомунгосп» у якій відбулося збільшення загальної кількості травм на 31%, а кількості травм зі смертельними наслідками майже у 3,5 рази!

Ці показники свідчать про неухильну тенденцію до збільшення рівня виробничого травматизму у тих сферах діяльності де дуже великий вплив людського чиннику на якість виконання робіт.

Статистика виробничого травматизму за 9 місяців 2016 року
за галузями нагляду

9 месяцев 2016 года на украинских предприятиях произошло 3168 инцидентов, в том числе 298 с летальным исходом. Наибольшее количество инцидентов — в СКС и торговле (733 случая) и угольной отрасли (635 случаев). Минимальное количество в отрасли котлонадзора, подъемных сооружений (6 случаев) и в лёгкой и текстильной промышленности (10 случаев).