Змагання з армрестлінгу

09:22, 17-03-2017

15 березня 2017 року в прекрасному світлому приміщенні студентського центру кафедрою фізичного виховання та охорони праці разом зі Студентською радою університету була проведена відкрита особиста першість Державного університету телекомунікацій з армрестлінгу.

Серед учасників змагань були представники 8 вищих навчальних закладів м. Києва та області: Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», Київського національного університету будівництва і архітектури, Національної академії внутрішніх справ, Київського національного університету технологій та дизайну, Інституту кримінально-виконавчої служби, Державного вищого навчального закладу «Київський електромеханічний коледж», Немішаєвського електротехнічного коледжу.

Змагання проводилися  у вагових категоріях до 80 кг та понад 80 кг до двох поразок. У ваговій категорії до 80 кг переміг студент Немішаєвського агротехнічного коледжу Полонець Богдан, друге місце посів студент 4-го курсу факультету телекомунікацій Державного університету телекомунікацій Сороченко Ігор, третє місце - курсант Національної академії внутрішніх справ Толстов Богодар.

У ваговій категорії понад 80 кг переміг студент Навчально-наукового інституту захисту інформації Державного університету телекомунікацій  Приходько Владислав, друге місце виборов студент Київського національного університету технологій та дизайну Цой Олексій,  третє місце - студент Державного університету телекомунікацій Дяченко Дмитро

У абсолютній ваговій категорії виявляли найсильнішого спортсмена переможці у вагових категоріях до 80 кг та понад 80 кг. Переміг представник нашого університету голова Студентської ради Навчально-наукового інституту захисту інформації Державного університету телекомунікацій  Приходько Владислав.

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями, грамотами та, за сприяння Студентської ради Державного університету телекомунікацій на чолі з її головою Бондаренко Євгеном, цінними подарунками.

Фотографії