День довкілля в Україні

14:31, 19-04-2017

Традиційно третьої суботи квітня, починаючи з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98, відзначається День довкілля.

Завдяки широкій підтримці громадських організацій, представників органів влади, небайдужих громадян це свято стало днем активних практичних дій на захист навколишнього середовища.

Це є доказом того, що українське суспільство виявляє зацікавленість до розв’язання екологічних проблем та дбає про забезпечення права громадян на безпечне довкілля.

Цього року багато трудових колективів, громадських організацій, свідомих громадян напередодні свята Великодня провели масові акції з прибирання територій своїх підприємств, населених пунктів, садиб.

Державна екологічна інспекція України закликає всіх громадян бути активними учасниками заходів із прибирання територій, озеленення наших населених пунктів, поліпшення екології в цілому!