Мобільний телефон. Можливі наслідки використання

08:15, 09-05-2017

Робота 57-річного італійця Роберто Ромео протягом багатьох років була пов'язана з частим використанням стільникового телефону. У певний момент у нього розвинулася доброякісна пухлина мозку, і суд ухвалив, що між цими процесами є причинно-наслідковий зв'язок.

Суд проходив в італійському місті Імре в регіоні П'ємонт. Як випливає з матеріалів справи, службові обов'язки змушували Роберто Ромео часто вести телефонні переговори. По стільниковому телефону він спілкувався не менше трьох годин кожен день, і тривало це протягом 15 років. У 2010 році у чоловіка почалися проблеми зі слухом, після чого лікарі виявили у нього доброякісну пухлину мозку. Її видалили разом зі слуховим нервом, в результаті чого праве вухо перестало чути.

Суд побачив взаємозв'язок між тривалим використанням стільникового і розвитком хвороби, ухваливши виплачувати чоловікові державну пенсію. Її буде виплачувати італійський Державний інститут страхування від нещасних випадків на роботі. Розмір щомісячної виплати - 500 євро.

Адвокати Роберто Ромео вказали в інтерв'ю пресі, що ніде в світі раніше суд не визнавав зв'язку між некоректним використанням стільникового телефону і пухлиною мозку - це перший подібний випадок.