Участь у 19-й Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сучасний стан цивільного захисту України та перспективи розвитку»

11:36, 12-10-2017

Співробітники кафедри «Фізичної культури» прийняли участь у роботі 19-тої Всеукраїнської науково-практичної конференції «Сучасний стан цивільного захисту України та перспективи розвитку», що відбулася 10-11 жовтня 2017 року в Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, Броварський пр-т, 15).

На конференції розглядалися наступні питання:

1. Сучасний стан цивільного захисту України в контексті стратегії реформування ДСНС.

2. Організація управління в надзвичайних ситуаціях.

3. Медичний, біологічний та психологічний захист: проблеми та шляхи їх вирішення.

4. Науково-технічне забезпечення органів управління та сил цивільного захисту.

5. Актуальні проблеми запобігання надзвичайним ситуаціям, забезпечення техногенної, пожежної та екологічної безпеки.

6. Нормативно-правові аспекти підготовки фахівців у сфері цивільного захисту.

7. Інноваційні технології підготовки фахівців у сфері цивільного захисту.