Змагання з настільного тенісу

09:08, 22-03-2018

Кафедрою безпеки життєдіяльності та фізичного виховання відповідно до плану основних спортивних заходів Державного університету телекомунікацій на 2017-2018 навчальний рік з 6 березня 2018 року проводиться чемпіонат університету з настільного тенісу.

Для участі у змаганнях було подано 56 заявок, серед них 6 заявок від науково-педагогічних працівників. Вже проведено три круга змагань.

На 22 березня заплановано проведення з 13.30 до 15.30 у спортивному залі університету останнього  кола за олімпійською системою. Переможці фінальних пар (9 спортсменів) виявлять найсильнішого в іграх між собою. Приходьте та підтримайте учасників змагань.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси